Egis

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Alsol kenőcs hatóanyaga gyulladáscsökkentő, sebösszehúzó hatású szer. Alkalmas felszínes, vérzéssel nem járó sebzések és bőrsérülések, felszínes bőrgyulladások, bőrirritáció, rovarcsípés, napégés kezelésére. Emellett kezdődő, felszínes felfekvések kezelésére és pelenka okozta bőrgyulladás megelőzésére és kezelésére is alkalmazható.

A készítmény hatóanyaga: alumínium-acetát-tartarát-borát oldat 15 mg 1 g kenőcsben.
Egyéb összetevők: levendulaolaj, koleszterin, szilárd paraffin, glicerin 85%-os, gyapjúviasz, folyékony paraffin, tisztított víz, sárga vazelin, hipromellóz.

Hecate

2019. október 1.

Ez a kenőcs akárcsak a Neogranormon legenda a minőség tekintetében. Sok bőrgonddal simán elbánik és úgy vélem szükséges minden gondos háztartásba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

tunderke0102

2019. szeptember 19.

Ez a hat csillagos krem. Jó összetevők és csodaszer, kisfiam pelenkakiuteset egy óra alatt lehuzza, a bepalas a kis hurkak között fel ora alatt elmulik tőle. Csoda csoda csoda, imádjuk!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Audry1

2019. szeptember 16.

Akár ki volt száradva a szám (vérzett már), akár sérülésem volt mindig segített, az állaga jó sűrű krém, így magától hagyni kell beszívódni, de nem kell sok belőle. Mindig van otthon belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

oaxaca

2019. május 9.

Seborrheás fülviszketésre kaptam, arra remekül bejött. Elvileg főleg külső hallójárat gyulladásra való, bár itt nem az van írva. Nem is drága cucc, ki fogom próbálni pattanásokra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Sziporka88

2019. január 17.

A vélemények miatt vettem meg, de nekem az nátha miatt kipirosodott orrom és a téli kicserepesedett szám csak rosszabb lett. Lehet csak várnom kellene mert 3-4 napja használom...nálam nem jött rendbe semmi egy éjszaka alatt 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Petronellka

2018. május 5.

Fantasztikus! Néha elborul az agyam és szetszadizom a pattanásom amivel együtt jár, hogy a bőr is lejon az arcomrol. Mindennel próbálkoztam már több kevesebb sikerrel, de egyszer kisebb égési sérülest szenvedtem az arcomon (fokhagyma miatt, amit pattanásra használtam..) és semmi nem akarta elmulasztani. Itt találtam rá erre a kenocsre és gyors meg is vettem. Csodaszer. Első használat után bámulatos javulás. Kb egy hét alatt meggyógyultal a heg, bár pici folt volt utána ami természetes. (azóta már azt is rendbe tette) Ha elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

nicolekitti

2017. november 5.

Gyerekkorom popsikréme volt, de aztán kiderült, hogy aluminium van benne ami nem jó így leszoktunk róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

DNBasser

2017. augusztus 1.

Update: Csoda csoda csoda! Hosszú évek után is ezt tudom mondani! Napégés, nátha okozta kidörzsölődött orr, csípések, nem vérző sebek, és még az ekcémás területre is, ja és szőrtelenítés utáni irritációra is! :-)

Ez tényleg csodakrém. :) Nekem már rengeteg gyulladásos problémám elmulasztotta, nőgyógyászom ismertette meg velem (egy gyulladt szőrtüsző kapcsán) és azóta mindig van itthon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Rittus89

2017. március 12.

A mi családunknak az Alsol az alap csodakrém már évtizedek óta, szinte minden sérülésre ezt használjuk, sosem hagyott cserben. Valóban csodaszer <3<3<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Cseni

2017. január 5.

csodaszer. háziorvosom ajánlotta az orromra egy náthásabb időszakban, mert látta, hogy nagyon kidörzsölte a zsebkendő. sajnos mivel allergiás vagyok, ezért télen-nyáron fújom az orrom, de ez mindig rendbe teszi. nyáron elég csak ha éjszakára bekenem vele, télen ha tehetem, majdnem minden orrfújás után bekenem az orrom, így nem lesz csúnya. elég zsíros és fénylik utána a bőr, ha felkenjük, de én már megszoktam és nem zavar, ugyanúgy ahogyan a szaga sem. síeléskor ajánlottam barátaimnak, hogy próbálják ki az orrukra-szájukra (én oda is szoktam kenni télen), és nekik is nagyon bejött a hatása, csak a szagát furcsálták, ami nekem már fel sem tűnik. nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>