Egis

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Alsol kenőcs hatóanyaga gyulladáscsökkentő, sebösszehúzó hatású szer. Alkalmas felszínes, vérzéssel nem járó sebzések és bőrsérülések, felszínes bőrgyulladások, bőrirritáció, rovarcsípés, napégés kezelésére. Emellett kezdődő, felszínes felfekvések kezelésére és pelenka okozta bőrgyulladás megelőzésére és kezelésére is alkalmazható.

A készítmény hatóanyaga: alumínium-acetát-tartarát-borát oldat 15 mg 1 g kenőcsben.
Egyéb összetevők: levendulaolaj, koleszterin, szilárd paraffin, glicerin 85%-os, gyapjúviasz, folyékony paraffin, tisztított víz, sárga vazelin, hipromellóz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

K.edina

2022. május 3.

Ekcèmás bőrre használom. Már egy alkalom után látható volt a változás. Nekem csodaszer .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

balazskrisztii

2022. február 10.

Mindenes krém, amiből megéri egyet a táskában tartani. Olcsó, könnyen beszerezhető és nekem még az illata is tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

Birkin22

2021. február 20.

Megfázás esetén a hámló orra kiváló, kicsit büdös, de a dolgát jól teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Megfázás esetén a hámló orra kiváló, kicsit büdös, de a dolgát jól teszi.

theylovejucc

2021. február 6.

itteni vélemények alapján vettem meg pár hete gyógyszertárban kisebb égési seb után maradt foltra, úgy látom hogy kezdi halványítani.Egy meglévő pattanás utáni hegemet is szépen halványítgatja. Kicsit büdike de ettől el tudok tekinteni a hatása miatt. Ár-érték arányban verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Hecate

2019. október 1.

Ez a kenőcs akárcsak a Neogranormon legenda a minőség tekintetében. Sok bőrgonddal simán elbánik és úgy vélem szükséges minden gondos háztartásba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

tunderke0102

2019. szeptember 19.

Ez a hat csillagos krem. Jó összetevők és csodaszer, kisfiam pelenkakiuteset egy óra alatt lehuzza, a bepalas a kis hurkak között fel ora alatt elmulik tőle. Csoda csoda csoda, imádjuk!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Audry1

2019. szeptember 16.

Akár ki volt száradva a szám (vérzett már), akár sérülésem volt mindig segített, az állaga jó sűrű krém, így magától hagyni kell beszívódni, de nem kell sok belőle. Mindig van otthon belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

oaxaca

2019. május 9.

Seborrheás fülviszketésre kaptam, arra remekül bejött. Elvileg főleg külső hallójárat gyulladásra való, bár itt nem az van írva. Nem is drága cucc, ki fogom próbálni pattanásokra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Sziporka88

2019. január 17.

A vélemények miatt vettem meg, de nekem az nátha miatt kipirosodott orrom és a téli kicserepesedett szám csak rosszabb lett. Lehet csak várnom kellene mert 3-4 napja használom...nálam nem jött rendbe semmi egy éjszaka alatt 😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Petronellka

2018. május 5.

Fantasztikus! Néha elborul az agyam és szetszadizom a pattanásom amivel együtt jár, hogy a bőr is lejon az arcomrol. Mindennel próbálkoztam már több kevesebb sikerrel, de egyszer kisebb égési sérülest szenvedtem az arcomon (fokhagyma miatt, amit pattanásra használtam..) és semmi nem akarta elmulasztani. Itt találtam rá erre a kenocsre és gyors meg is vettem. Csodaszer. Első használat után bámulatos javulás. Kb egy hét alatt meggyógyultal a heg, bár pici folt volt utána ami természetes. (azóta már azt is rendbe tette) Ha elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>