Egis

Ár:   1170 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: boree, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Telviran krém herpesz vírus okozta bőrfertőzések helyi kezelésére szolgáló gyógyszer.

Összetevők: Aciclovir, Dimetikon, Cetyl Alcohol, Folyékony Paraffin, Glicerin-Monosztearát, Makrogol-Sztearát, Fehér Vazelin, Propiléngikol, Tisztított Víz

ficeglobog

2019. február 23.

Időnként meglátogat a herpesz. Nem tudom mihez kötni, csak jön. Szerencsére tényleg ritkán. Emberekkel foglalkozom, így nagyon nem szeretem látni magamon. Amióta erre a krémre találtam, gyakorlatilag nem volt igazán herpeszem. Na ez így félreérthető. :)
Elkezdem érezni azt a fura, tipikus herpesz megjelenésre utaló feszítő érzést. Akkor kezdem el kenni. 2-3 kenés, és érzem, hogy jobb. Evvel szinte meg sem jelenik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

Jucuus

2018. december 1.

Egy èvben 1-2x meglátogat a herpesz (megfázáskor még az orromba is kijön.. szuper), és olyankor mindig kapkodok a krémek után, hogy minél hamarabb elmúljon. Legutóbb nyáron jött ki, rohantam is a patikába krémért, mert elfogyott az előző. Telviranra esett a választásom és nem bántam meg! Bár hasonló nekem, mint a Zovirax vagy a Richtofit, de azt hiszem hogy árban ez a legkedvezőbb! Pár nap alatt elmúlt a ronda herpesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Cseniko

2018. november 28.

14 éves koromig hírből sem ismertem a herpeszt, de akkor kaptam egy brutális Aphtás fertőzést és onnantól évekig, akár két havonta jöttek a hólyagocskák...
Nekem rögtön a Telviran krémet írta fel az orvos, azóta többet is kipróbáltam és a krémek közül valóban ez a leghatékonyabb, de csodát nem tesz.
Ha a legelső kezdeti időszakban észreveszi az ember akkor valóban segít, de ha már kifejődött a hólyag velem előfordult, hogy a krém hatására az alsó ajkamró a felsőre is felfertőződött azonos ponton.
Előnye, hogy nem az a brutális fehérre száradó típus, így utcára, munkában is alkalmazható.

A valódi megoldást nekem a Telviran tabletta hozta. 200-400 és 800 as erősségben létezik, vényköteles. (800-as már kimondottan pikkelysömörre való!)

Én a legenyhébb, 200 miliset szoktam feliratni a háziorvosommal. Ha érzem, hogy jön ki a herpesz beveszek egy szemet , majd este még egyet és nyom nélkül el is tűnik. Ha már kijött, akkor 3 napig napi 3 szemet szedek és erős hólyagosodás, sebesedés, továbbfertőződés nélkül hárul el a vész!

Akik ajaktetoválásra készülnek és érzékenyek, azoknak mindenképp javaslok egy kúrát még tetoválás előtt 3-5 nappal elkezdeni! De azért óvatosan a dózissal, erősen szárít és mégiscsak egy gyógyszerről van szó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

cicc

2018. november 28.

Sajnos rajtam 1 évben kétszer minimum kijön a herpesz, de tudjátok, az a csúnya, nagy, nehezen múló gusztustalanság :( általában ha beteg vagyok, vagy mensi előtt.. most sem volt ez másképp, reggelre éreztem azt a "fura" érzést a számon, és mire észbekaptam már ott volt 3 pici hólyag, és kezdett is bedagadni.. Utánnaolvastam egy csomó krémnek, míg végül ez jött velem haza. Én óránként kentem kétségbeesve annak ellenére hogy rá van írva hogy 4 óránként szabad.. nos, az eredmény: bár kisebesedett, de nem jöttek ki olyan gusztustalan hólyagok, hanem elkezdtek leszáradni, szóval sokat segített! számomra alapdarab lesz mostmár! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

JMiko

2018. november 10.

En nem a kremrol szeretnek beszelni, hanem a tablettarol. A tabletta veny koteles viszont felevente kell kuraszeruen szedni (ez kb napi 3 bogyo, asszem 6 napig tart mire elfogy egy doboz) es akkor fel evig nem jo elo a herpesz. A tabletta ugyanugy aciklovirt tartalmaz, mint a krem de nekem 10000x jobban bevalt! Szoval en mindenkinek ajanlom, mar tobb mint egy eve nem volt herpeszem, annak ellenere h elotte 2-3 havonta is elobukkant.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

hdori23

2018. november 9.

Kicsi korom óta szenvedek a herpesszel...már ez nálam havonta megjelenő probléma a számon. Eddig már vagy 10 féle krémmel olajjal próbálkoztam . Nem rég ajánlották nekem ezt,abszolút bevált! Biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Olív

2018. november 6.

Ez az egyetlen krém, ami képes szembeszállni a herpeszemmel. Mikor érzem, hogy kezdődik, azonnal használom. Lerövidíti a folyamatot és enyhíti a tüneteket. Igazi megváltás! Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

juditkaa70

2018. január 25.

Igazi csodaszer a herpeszre. A herpesz kialakulásától lényegesen le rövíditi a gyógyulási időt. Egy a gondom,hogy nagyon kicsi a kiszerelése,így a vásárláskor mindig 2 db-ot szoktam vásárolni. Nagyon jó termék,és csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

erdelyim

2018. január 24.

Lázzal járó, megfázásos betegségek társa nálam a herpesz. Tavaly/tavalyelőtt Zoviraxért indultam, de mivel az épp nem volt a patikában, így ezt kaptam helyette. Azóta állandó eleme a sminktáskámnak! Ha időben elkezdem kenni, akkor nem is engedi, hogy előbújjanak a hólyagok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

ludri97

2018. január 14.

Ezt a kis osszefoglalot minden herpeszesnek ajanlom! Sajnos kiskorom ota herpesszel kuzdok, es soha semmilyen normalis tanacsot nem talaltam a neten. Persze ahany ember, annyifele praktika. Altalaban akkor jon ki herpeszem ha beteg vagyok, vagy ha megjon. A betegseg ellen meg egesz evben cetebe cink plusz d vitamint szedek. Viszont ha beteg leszek vagy megjon, es a herpesz is kijon akkor elkezdek idoben lizin kapszulat szedni, mar joval elotte, igy a holyagosodasi folyamat kb ki is marad es mar csak ilyen csuffadt herpesz maradvanyok jonnek ki , illetve kissebbek is. A zovirax egyatalan nem mukodik nalam. Es nem is esztetikus illetve munkaba nem mehetek feher kremmel a fejemen. Ami nalam bevalt hogy amikor erzem hogy kijon, sok c vitamin, cink tabletta, lizin kapszula. Ha kijon egybol jegeles nagyon erosen, orankent kb. Utana herpesztapasz, jol beholyagosodik es felazik, majd ha leszedem utana mar csak kis nyoma marad a herpesznek. Utana ha van lehetosegem szabadon hagyom es szarad magatol illetve gyogyul. Ha mar seb van rajta akkor hamositot szoktam ratenni. Ezt csak azok ertehetik akik ugyanezzel kuzdenek , en is rengeteg gyerekkori csufolodason vagyok tul, illetve nem is tul esztetikus, de ahogy oregszek, ugy egyre lazabban probalom venni, de azert zavaro. Remelem tudtam segiteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.