Egyéb

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Egyéb

110 féle gyógynövényből (növények leveléből, gyökeréből, terméséből és más részeiből sajtolt természetes olajok)  készült gyógynövényolaj.

• fejfájásra,ízületi és reumás fájdalmakra
  • Frissítésre, testszagok elkerülésére reggel és este a mellet, nyakat, hátat, végtagokat 2-4  csepp olajjal dörzsöljük be.
  • Kimerültség ellen: 2-4 csepp olajat dörzsöljünk a halántékra, fejbőrre, homlokra, tarkóra.
  • Sportolás előtt: annak előestéjén a kart, a lábat és lábfejeket pár csepp olajjal masszírozzuk meg. A sportolás befejezése után ismételjük meg a fenti masszázst.
  • A termék kiválóan alkalmazható masszírozáshoz, de felhasználható fürdésre, tusoláshoz is.
  • Bőrápolásként is alkalmazható, jótékony, nyugtató hatással bír.
  • Száj- és fogápolás: öblögetéshez 2 csepp olajat keverjünk el egy pohár vízben. Ecseteléshez is kiválóan alkalmas.
  • Lakásban pár csepp olaj vízzel teli csészében elkeverve folyamatosan üde levegőt biztosít.

pannababo

2017. június 23.

Szuper hajápoló ,nyáron is helyt áll. Szeretem,hogy a fejbőrnek és a hajvégnek is ápolást nyújt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

kismano000

2017. február 28.

Fantasztikus olaj, mi mindenre használjuk. Hajra, bőrre, izomlazítónak, párologtatóba, fürdővízbe. Imádom az illatát! És a hatása lenyűgöző! Alap darab a családban :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

szzh01

2016. augusztus 1.

Sok évvel ezelőtt használtam ezt az olajat, nagyon szerettem, elképesztően sokáig elég volt. Akkor még átlátszó üvegben árulták, most barna az üvege. Az évekkel ezelőtti verziónak erősebb mentolos-rozmaringos friss illata volt és felkenve is érvényesült ezen illók hatása: a bőr egy kicsit kihűlt "lezsibbadt" közvetlenül a használata után. Most újra vettem belőle, de sajnos ezt a frissítő/hűsítő hatást szinte egyáltalán nem tapasztalom már, az illata is kicsit megváltozott, kevésbé friss mentolos, inkább egy kissé édeskésebb, fűszeresebb lett. Ez is nagyon finom illat, de a hatást hiányolom, mivel elsősorban fáradt tagok masszírozására kellett volna, amire korábban is nagyon bevált. Nem vonok le emiatt pontot tőle, marad az 5 csillag, de így már csak egy gyenge 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

manitia

2014. december 22.

Hát igazság szerint fogalmam sincs melyiknek köszönhetem az erős babahajaimat, mert ezt használom a teafa és rozmaring olajat, ricinust felváltva, de biztos, hogy ennek is nagy szerepe van benne. :) (az adagolásban még nem vagyok biztos, én egy kupaknyit rakok mindenhez.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Ginyw

2014. június 19.

Ezt mi otthon csak csodaolajnak hívjuk. Igazából szerintem mindenre jó!!! Izomfájdalmat szinte teljesen elmulasztja, a sebeket csípéseket meggyógyítja szinte heg nélkül. De számomra a legfontosabb, hogy kb. 3 év nyüglődtem a hajhullásommal, csomókban hullott, majdnem minden hajmosás után sírtam, a ricinustól csak rosszabb lett, és a homlokom két oldalán nagyon látványos is volt, pedig 25 éves vagyok. Gondoltam hátha, pakolásként feltettem 2-3 alkalommal volt, hogy 4-5 órára, de volt hogy egész éjszakára, nem folpakkoztam egyáltalán, hogy szelőzzön a fejbőrőm, és kb. 3 használat után TADAMMMM!!!!! Nem hogy napi 100 hajszálam, napi 30 sem jön ki azóta. Hajmosásnál alig hullik, fésülésnél nagyon kevés, szárazon 1 max 2 szál. Most vettem rozmaring olajat hátha vissza is tudom növeszteni őket, de ez a csodaolaj teljesen megállította a hajhullásomat!!! CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK!!!!

Oh, és azt elfelejtettem írni, hogy ha náthás vagyok, és bekenem vele az az arcomat, az orrom két oldalán utána sokkal könnyebben kapok levegőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

judiTT

2014. március 29.

Nagyon nagyon nagyon szeretem! Télen remek légfrissítő párologtatóba, nyáron pedig rendkívül hatékony, mint dezodor ill. testápoló - a benne található mentol szuperjól hűsít. Puha bababőr garantált! Nem ragad, és fantasztikus illata van! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.