Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illat kategória: Virágos

Fő Illatjegyek: rózsa, ibolya, kamilla, galbanum, ámbra, vanilia

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Jeg79Virag

2019. április 1.

Ide is leírom, ha már rátaláltam a régi csomagolásúra, mert az újhoz már leírtam a véleményt róla:
Nagyon régen vettem az előzőt, akkor még más üvegben volt (az az üveg - vagyis ez - nekem jobban bejött, de végül is mindegy, az illat a lényeg), és mostanában fogyott el. Váltogatva használok többféle parfümöt, aktuális kedvem, hangulatom és akár évszak szerint, ezért egy-egy üveggel akár 10 vagy több évig is elég nekem. Mindig utánzatokat veszek, mert az eredetiek megfizethetetlenek, ezért lehetőleg olyat keresek, ami minőségi és eláll. Na, ez olyan. Nem tudtam, rátalálok-e még erre az illatutánzatra, de tettem egy próbát és nagyon megörültem, amikor vásárlói vélemények alapján ráleltem! Bár kissé bizonytalanul vásároltam meg, nehogy másféle illatot kapjak végül, mert nagyon idegen volt az új kivitelezése. Azonban cseppet sem csalódtam! Az illat a régi, számomra nagyon finom, különleges, nem mindennapi, ráadásul nagyon tartós, és az ára is verhetetlen! Egy fújásnyi általában elég belőle, amit még harmadnap is érezni lehet (én a ruha fonákjára szoktam fújni, nem bőrre, fújás után pedig összehajtom a ruhadarabot egy fél órára, hagy zárja magába az illatot, ne pedig elszálljon az éterbe). Aki a régi, jól megszokott illatot keresi ebben a parfümben, az nyugodtan ráharaphat! :) Plusz adalék, hogy ahonnét vettem (akciosillatPONThu), hihetetlenül készségesek, kedvesek voltak, és gyorsak is! Nem tudtam, hogy az a bolt létezik, szintén vásárlói vélemények vezettek oda, amiket innen is köszönök mindenkinek. Mást is beszereztem onnan, ha már ott jártam, és azokat sem bántam meg. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

nicolekitti

2017. november 5.

Gyerekkoromban az első parfümöm volt, a mai napig emlékszem az illatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Gyerekkoromban az első parfümöm volt, a mai napig emlékszem az illatára.

Barbuska90

2017. augusztus 4.

Anyukám ezt a parfümöt használta, amikor én olyan 8-9 éves lehettem. Imádtam rajta ezt az illatot.
Már teljesen elfelejtettem, hogy létezik ez a parfum, mikor 2-3 éve egy drogériában megszagoltam a Cerruti 1881-et. Az első gondolatom az volt, hogy basszus én ismerem ezt az illatot... Pár másodperc gondolkodás és beugrott anyu, ahogy reggelente egy rózsaszín üvegből fújja magára a parfümöt. Netes keresgélés után megfejtettem, hogy ez bizony a Cerruti utánzata. De még milyen jó utánzat!
Nem igazán szoktam másolatokat vásárolni, általában csak nagy márkák illatait használom. Ez ennek ellenére nagyon tetszett, tényleg tökre olyan, mint az eredeti.
Így aztán mikor nagymamámtól megkaptam szülinapomra, nagyon örültem neki. Imádom , mert az alapból kellemes illathot csupa kedves emlék kapcsolódik: anya, mikor megpuszil a sulinál, a mamám, aki meglep ezzel a parfümmel...
Amúgy ár-érték arányban is kiváló, szerintem hétköznapokra tökéletes. Bár régen tucat illat volt, ma eleg kevesen használják ezt és az eredetit is, szóval még viszonylag egyedinek is mondható ilyen szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

adrica

2017. március 28.

Természetesen ez egy Cerruti 1881-es nevű parfi utánzata. Annak pedig szerintem nem rossz. A Lamis cég nem szokott rossz utánzatokat gyártani. Az, hogy ez egy korszakunk ciki, vagy nem ciki időszakát eleveníti fel, hát, kinek a pap, kinek a papné. Én nem találom cikinek, annak idején ez igen is menő volt. Először Anyukám használta a családban, aztán már amikor külön költöztem, én is beszereztem egyet, (anyupótlónak). Rajtam nem működött annyira, mint Anyun. Valószínű, hogy én már a leszáradt nyugodt illatot kaptam meg kívülállóként, de amikor hordtam ott volt a karcos eleje is. Mindennel együtt, szerintem ez maga nemében nem rossz, sőt. Tavaszi-nyári illat. Van még egy fél üveggel a szekrényemben, a napokban előveszem, főleg, hogy a kolléganőm aki csak néha jön át a mi részlegünkre karácsonyra kapott egyet az eredetiből, meglepem vele azzal, hogy ezzel az illattal látogatom meg. Kis tréfa lesz, de nem gonoszságból. Nagyon kíváncsi leszek az arcára! Egy szó mint száz, igen, régen volt, annak idején nem halmoztak el minket a reklámok, és a lehetőségek. Ez is az volt ami a rendelkezésünkre állt és kész. A napokban néztem a Sas rendezte reklámokat, hát bizony aranyoskáim volt olyan időszak a 70-es években amikor magát a dezodort reklámozták! Hogy egyáltalán az ember dezodort használjon. Ahhoz képest igen nagy lépést tettünk és szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy ha valamelyikünknek van olyan jó orra, hogy meg tud különböztetni parfümöket, illatokat. De a régieket én nem szívesen deklarálom le. Bocsi, nincs hozzá szívem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

PiciCic

2017. február 3.

Kislány koromban imádtam ezt az illatot. Nyári parfüm volt,kedves emlékek fűznek hozzá.
Ma már nem használnám,de sok kedves emlékem van amit ez az illat lengett be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Ma már nem használnám,de sok kedves emlékem van amit ez az illat lengett be...

Tyler

2017. február 3.

Ohh jee!!! 👌 Nagyon Fiatalon kaptam egy barátnőm anyukájától,és ráadásul nyáron 😩 használgattam használgattam,de nem igazán tudtam azonosulni vele 😩 téli időszakban használtam inkább,majd egy jó pár évig hozza se szagoltam ,csak ott volt a szekrény tetején... Egyszer előkaptam,és tényleg... 😲 ott állt 5 évig félbe hagyva,és meg sem romlott 😆 a hatása ugyan olyan tartós volt, és árban is egy megfizethető dolog volt ,így csillagos 5ost neki!!! Amúgy az illatával azért hezitáltam, mivel először: fanyar volt,de végén ahogy kiadta magából a Vaniliát.... az tetszett benne a legjobban 😃 Egyik barátnőm sikítva ujjongott mikor meglátta, hogy nekem van ilyen kincsem 😄 Nagyon imádta!!! Az üvegje praktikus volt és emlékként őrzöm,mivel sokat árulkodik arról a korszakról,amit az előttem hozzászóló PETRA pontosan megfogalmaz ☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

mafalda

2016. december 20.

Imádtam!!! A csomagolása már új, de az illat nem változott!!😘 Utánzat ide vagy oda anno még ez nem foglalkoztatott, régi szép emlékek, boldog gyermekkor ezek jutnak eszembe róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

PETRA820718

2016. február 21.

Igazi korszaklezáró illat.Még benne vannak a boldog, gondtalan, tini éveim ebben a virágos-édes nekem tavaszi illatban.Ugyanakkor benne van a 90-es évek nyugodtabb, türelmesebb, ha mondhatni szebb világ.
Hasonlít az eredetire, elég tartós is.
Igazi nosztalgia, nem lehet véletlen, hisz még ma is forgalomban van, de már nem illik a ,2000'-es évek édes parfümjei közé, nem az tömény egykaptafa , vattacukor' feeling.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Hasonlít az eredetire, elég tartós is.

faatama

2015. május 9.

Tesóm használta, és gyerekként imádtam...mindig csentem belőle egy-két fújást. :) Finom, virágos illata van, számomra nosztalgikus, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

GI85

2014. március 29.

De szerettem ezt a parfümöt! :) Sokszor használtam.Nagyon hasonlít a Shirley May 18th Centuryra, sőt én össze is kevertem, de használtam mindkettőt. Egy szóval én imádtam és most is nagyon szeretem az illatát. Ja igen, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.