Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edit87, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

C-vitamint tartalmazó narancs ízű étrend-kiegészítő rágótabletta szorbittal és édesítőszerrel. Az 1x1 C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez.

rosa.love

2020. április 27.

Jo termek, de igazabol semmi szuksegem nem volt ra sok gyumolcsfogyasztas mellett. Csinaltattam egy verkepet a hasznalata alatt, es az egyik ertekemben eltetes volt, az orvos szerint a tulzott C vitamin fogyasztas miatt. Mivel rengeteg smoothiet iszok, inkabb lemondtam errol a vitaminrol. Azota a verkepemben megszunt az elteres is. Csak azert irom ezt, mert mindenhol azt irjak, hogy persze, a C vitamint nem lehet tuladagolni, pedig mint mindent, ezt is lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 27.

devababa

2017. október 10.

Idoszakosan szoktam szedni, arban nagyon jo, izben is megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Idoszakosan szoktam szedni, arban nagyon jo, izben is megfelel.

rose

2014. június 24.

Sajnos gyerekkorom óta nagyon nehezen nyelem le a gyógyszereket, úgyhogy miután sikerült majdnem megfulladnom egy C-vitamin tablettától, mindent lecseréltem rágótablettára. Ebből már a harmadik dobozt veszem, nagyon szeretem, kicsit erős az íze, de nem zavar különösebben. Két hónapra elég egy doboz, szóval az ár-érték arány is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

guapa

2013. december 27.

Nagyon finom és hasznos kis gyártmány. :-)
A Teváshoz viszonyítva az íze valóban sokkal intenzívebb, ezért csak 4 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Nagyon finom és hasznos kis gyártmány. :-)

kitti861106

2013. december 26.

Hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nekem pont az íze tetszik, nagyon finom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

Hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nekem pont az íze tetszik, nagyon finom :D

csibe

2013. december 26.

Csak az ízéről tudok véleményt mondani: nekem iszonyatosan erős ez a citromos-narancsos íz, rendesen kikezdi a szájpadlásom, főleg a reggeli narancslé mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.