Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nisa, Módosítva: 2016. május 20.

Kiszerelés:   30ml

Virágos illat fiatal nőknek .Csípős, erős, nőies és elbűvölő. Fejjegyei a bergamot, a jázmin és a gardénia. Szívjegyei a narancsvirág, a gyöngyvirág, a tubarózsa és az ylang-ylang. Alapjegyei a pacsuli, a szantálfa, a cédrus és a pézsma.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nisa

2016. május 7.

Tubarózsa és gardénia-számomra elviselhetetlen kombó.Tény,hogy egy nagyon nem hétköznapi illatról van szó.Leginkább egy domináns nőstényen tudom elképzelni.Hideg,rideg,kimért,távolságtartó ,szinte már-már földöntúli illatkompozíció,különleges,megfoghatatlan...Talán ezért sem kerültünk egymáshoz közel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.