Egyéb

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vivi92, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kiszerelés:   50 m
Lelőhely:   Tesco, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fluoridot tartalmazó 4Dent fogselyem segít a fogak közti rések tisztításában, melyek fogkefével nem érhetők el. Mindennapi használata segít a lepedék eltávolításában és a fogszuvasodás megelőzésében.

Méterenként 0,0325 nátrium-fluoridot tartalmaz.

Jucuus

2018. november 27.

Nekem pozitív véleményem van róla, nekem bevált, jól kitisztította a fogközöket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Demonshadow

2018. február 15.

Ez a fogselyem valami borzalom. Nem tűnik rossz anyagúnak, de gyakorlatilag amint bekerül két fog közé, úgy kell kiráncigálni onnan. Használat közben hosszúban szétjön, ráadásul nem is tisztít valami jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Miliana

2017. január 14.

Kösz, de kösz nem. Oral B-t használok mellette, de épp elfogyott, és már el is felejtettem, ezt miért nem veszem elő soha... Vastag, merev, vág, fúj nem. Az imént próbálkoztam vele, vérzik is a fogínyem egy helyen, pedig nagy "fogselymező" vagyok... Ki is dobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Vivi92

2016. február 12.

Nincs tapasztalatom más fogselymekkel, de biztos hogy nem ez a legjobb. Nem mondanám rossznak sem, de nem fér be mindenhová (szerintem van ennél vékonyabb is) és íze vagy illata sincs. Azt tudtam volna díjazni még. Viszont a vastagsága kicsit zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.