Egyéb

Ár:   7753 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging, anti-acne. Orvosi felügyelet mellett történő alkalmazás esetén a tretinoint tekintik a leghatékonyabb komedolitikus ágensnek. Hatása 3-4 hónap után látható. A tretinoin érzékenyebbé teszi a bőrt a napfényre, szárazságot, bőrpírt, hámlást, duzzanatot és égő érzést okozhat. A kezelés során kerülni kell a napfényt, használjunk fényvédő krémet!

Terhesség és szoptatás alatt a használata nem javasolt!

Ár: 8000 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta
A-Ret Tretinoin Gél több erősségben
Ár: 5400 - 6400 Ft , Eladó: rekaret
Állapot: új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szigetszentmárton, fizetés: fizetés banki előre utalással/utánvéttel, szállítás: Posta /Foxpost/ Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jubileum

2022. február 27.

2022. 01. 10.
Rengeteg retinoidot próbáltam már, és tretinoiddal is ez a második termékem az első egy 0.02-es volt 4%glikolsavval kombinálva, amit heti 5 használat mellett se éreztem meg, több doboz Agame is elment nálam az erősebbikből, és retinol is akadt többféle...Emiatt gondoltam nem lehet gond, azért csak nem kezdem heti 1 felkenéssel miután a 0.02-es ráadásul glikolsavval együtt heti 5 alkalommal se csinált semmit. A legnagyobb maximum az orrtőben egy fél nap alatt elmúló kis kicsípettség volt.

Ezt a gélt 6 napja használom, és megnyerte a meccset a bőröm ellen. 3 felkenésben gondolkodtam kezdésnek hetente, a korábbiak tapasztalata alapján, meg hogy itt nincs is mellett hámlasztó. De 4. napon lejött a bőröm az államon. Rendkívül vékony réteg kis cafatokban jött le, ami megfelelő hidatálással palástolható volt, és érezhetően igényelte is a bőröm a bónusz hidratálókrémet. Valamint valóban jól terül bőr alatt is a cucc, mivel az ajkaimra természetesen nem raktam, de ők is vastag rétegben kezdték ledobni a felső rétegüket. Igazából kicsit örülök neki hogy meglett végre az a bizonyos jelenlegi tűréshatár, mert eddig úgy viselkedett a bőröm a retinoidokkal mintha hidratálókrémet kapna, és miután mindenhonnan az ömlik az emberre, hogy ez mennyire irritál, de hatásos, nekem meg az aknék maradtak, és irritációt se észleltem, már kezdett kérdéses lenni, hogy mi van? Működik ez nálam egyáltalán?

Úgy tűnik nagyon is hatásos, bár kissé látványosabbra sikerült, mint a legtöbben akarnák, de szószerint kibújtatott az aknéviharokkal megtépázott bőrömből, a foltok is halványultak, aktív aknék pedig nem voltak a héten, amit már hónapok óta nem tudtam elmondani. Szóval eddig nagyon örülök neki, a csapkodás pedig nálam hámlást és szárazságot jelentett, azért nem lángolt a fejem, de nyilván most hogy megvan mi a túl sok már könyebb lesz a vonal alatt maradni, és lassan építkezni vele. Már annak is borzasztóan örülök, hogy megkezdődhet a folt ellen küzdős időszak, mert eddig még csak nem is az volt a legnagyobb gond, hanem az állandó aknésodás. Nyilván emellett a cukorfogyasztásom is megkötöm alacsonyan, mert az is látványosan hatott a dologra. Még folytatom a tesztet, hisz jó pár hét mire teljes hatás lesz ebből. Csak türelmesen :D

UPDATE 2022. 01. 18.
2. héten is túlvagyok, alakul az összeszokás, persze az elején kiváltott hámlás szép lassan végivonul az arcomon különösen az állat és az orr alatti részt, a homlokomon semmi. Lapáttal mérem rá a hidratálót, hiányolja a bőröm, ami eddig egész életemben ismeretlen érzés volt. Ennek ellenére teljesen leállni nem akarok vele, inkább csak óvatosan, kevesebb alkalom, kisebb mennyiség, ha nagyon ég a ház, akkor plusz egy nap pihenő két alkalom között. Így pedig egyre közelebb az egyensúlyi állapot. Továbbra sincs vészes lángolós, vörösödős történet, csak szárazérzet és hámlás, de ez is persze egyre kevésbé. Aknék jövögetnek elő, túl szép lett volna ha 6 nap alatt csak úgy megszűnik, de gyorsabban múlnak, kevésbé mélyen vannak. Emellett mintha a szemem alatti ráncok sokat simultak volna.

UPDATE 2022. 02 8.
Több mint egy hónapja együtt Már ritkán okoz hámlást azt is inkább az ajkam körül és az ajkaimon. Pedig direkt elkerülöm több centire a számat vele. Az arcom többi része már nem hámlik nem érzékeny, szépen megszokta a gélt. Az első hét vége óta most először jött ki egyetlen darab pattanás, ami azért lássuk be egy csoda az eddigi tombolás után, a foltok is szépen halványulnak, lassan de eredményesen. Alapvetően az egész bőröm egységesebb, viszont sokkal jobban igényli a hidratálókrémet mint valaha. szóval azt szívlapáttal pakolom fel :D De ezt leszámítva eddig ez egy sikertörténet, és óriási eredmény, kíváncsi vagyok hónapok alatt mi lesz:)

UPDATE
Másfél hónap után is tökéletesen tartja az eredményt, havi max egy pattanás a napi minimum egyről, ez a mérleg és már nem is annyira szárad tőle a bőröm, a tubus felénél járok, szóval elég gazdaságos is:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

2022. 01. 10.

UPDATE 2022. 01. 18.

jubileum

2022. február 27.

2022. január 10.

Úgy tűnik nagyon is hatásos, bár kissé látványosabbra sikerült, mint a legtöbben akarnák, de szószerint kibújtatott az aknéviharokkal megtépázott bőrömből, a foltok is halványultak, aktív aknék pedig nem voltak a héten, amit már hónapok óta nem tudtam elmondani. Szóval eddig nagyon örülök neki, a csapkodás pedig nálam hámlást és szárazságot jelentett, azért nem lángolt a fejem, de nyilván most hogy megvan mi a túl sok már könyebb lesz a vonal alatt maradni, és lassan építkezni vele. Már annak is borzasztóan örülök, hogy megkezdődhet a folt ellen küzdős időszak, mert eddig még csak nem is az volt a legnagyobb gond, hanem az állandó aknésodás. Nyilván emellett a cukorfogyasztásom is megkötöm alacsonyan, mert az is látványosan hatott a dologra. Még folytatom a tesztet, hisz jó pár hét mire teljes hatás lesz ebből, csak gondoltam már ez is érdekes lehet. Csak türelmesen :D

UPDATE 2022. január 18.

UPDATE
Másfél hónap után is tökéletesen tartja az eredményt, és már nem is annyira szárad tőle a bőröm, a tubus felénél járok, szóval elég gazdaságos is:)

2022. január 10.

UPDATE 2022. január 18.

Terkabarka

2021. szeptember 8.

április végén kezdtem használni, azaz több, mint 4 hónapja.

Nincs érzékeny bőröm, de ez a kence egyértelműen nem játékszer. Mivel 0,05%-os volt csak elérhető, azzal kezdtem. 3 naponkénti használattal kezdtem, eleinte olyan érzés volt utána, mintha lehorzsoltam volna a bőröm, kicsit vizesebb hidratáló is marta, és nagyon ki volt száradva.
Első másfél hónapban brutál hámlás volt, ami szerencsére nem látszott, ha rendesen hidratáltam. Nem is olyan rég azt hittem, hogy már tudom naponta használni, aztán egy véletlen kencehiány miatti pár napos pihi után rájöttem, hogy nem jó ötlet, egyelőre a 2 napos is határeset. Nagyon vigyázni kell a szemkörnyékre, javaslom PamperedWolf videóját a használatról, ő felrajzolja az arcára, hová lehet, hová nem. Figyelembe kell venni, hogy terül a krém a bőr alatt, nem csak ott hat, ahová kenjük. Én, ha csak közelítek a szememhez, már gyullad is be a szemem és a szemhéjam.

A hatása viszont már most egyértelműen mutatkozik. Rég láttam ilyen szépnek a bőröm: egységes, tömött, élettel teli és a pórusaim sem látszanak annyira. Nagyon várom, mi lesz még hosszabb távon.

A gél állag miatt nagyon szépen terül, simán elég az ajánlott borsónyi az egész arcra (már ahová kenhető), mostanában a dekoltázsomra és a kézfejemre is kenek, ezek még egy borsónyit igényelnek.
Hidratálás viszont kötelező, nekem a Bioderma Atoderm ápolói segítenek, leginkább a nagyon száraz bőrre ajánlott Intensive Baume, ezt használva a hámlás sem látszott. Az a legjobb (és talán a legkevésbé bántó), ha előtte kenem le a hidratálóval, várok, amíg felszívódik, majd jöhet a tretinoin

Tehát türelem, rendszeresség és ápolás a jelszó, a fényvédelem meg alap (bár érdekes módon nekem nem érzékenyebb a bőröm a napra tőle)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

április végén kezdtem használni, azaz több, mint 4 hónapja.

rekaret

2021. június 12.

Régóta használom és javított a bőrképemen, kicsi ráncokon. Magyarországon viszont nehéz beszerezni. Eddig külföldről rendeltem, de mostanság a vat***n is elérhető néhány darab, azzal is megpróbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Pünyike

2021. május 2.

Bő egy hónapja használom. Mivel évek óta 1%-os retinolon "élek" (napi kétszer, reggel és este) és gondot nem okozott, erősebbre váltottam. Úgy gondoltam, ezt kétnaponta fogom használni, ha már edzett a bőröm, de nem volt jó ötlet. Túltoltam. Fájdalmat nem okozott, de nagyon kiszárította a bőrömet és rettenetesen hámlott. Heti egyszer használom, semmi problémám nincs így vele. Én az anti-aging hatása miatt vettem meg, arról még nincs infóm, hogy az a hatása valós -e, majd pár hónap múlva megírom. Nagyon ritkán (havonta egyszer, tudjuk, hogy miért) előfordul az arcomon néhány kisebb, pattanás-szerű képződmény, amik pár napig maradnak. Ezekkel egy nap alatt leszámolt. Lefekvés előtt használom, reggelre szép a bőröm. Eddig ennyi, amit el tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.