Egyéb

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: beresregina95930, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Trópusi-egzotikus különlegesség, ami segít megőrizni a fiatalságot kívül és belül. 6000 mg kollagén egy palackban. C-vitamin tartalma 250 mg/liter.

• Táplálék bőrpanaszok ellen
  • Táplálja az inakat és a szalagokat
  • Építi a porcokat
  • Védi az ízületeket
  • Nagy segítség az izomláz enyhítésében, mert közreműködik az izmok közötti kötés helyreállításában

Színezékmentes. Aszpartam mentes.

beresregina95930

2018. július 23.

Kellemes íze van. (ananász, grapefruit, pomelo)
Hatását még nem tapasztaltam, de ez valószínű abból adódik, hogy nem rendszeresen iszom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Kellemes íze van. (ananász, grapefruit, pomelo)