Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2013. május 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

mbettina

2019. május 13.

Én az utóbbi időben az arcomat, csak hasonló termékekkel ápolom. Egy ilyen tubust is elhasználtam, és nagyon elégedett vagyok, ahogy a bőröm reagált rá. Azzal a (számomra) tévhittel ellentétben, hogy a zsír eltömíti a porusokat, az én arcomnak nagyon tetszett, hogy ezzel kezeltem. Főleg száraz bőrüeknek ajánlanám, és persze akár testápolóként is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Bibi

2013. május 11.

Mar az elso hasznalatnal eltuntek az apro rancok a szemem korul, feltoltodott a borom,sima, puha lett. Annyi a kellemetlen,h elegge zsiros. Az illata is nagyon tetszik:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)