Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pinky, Módosítva: 2014. december 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Két irányban oszcilláló fej, minőségi, Tynex DuPont lekerekített végű sörték a kíméletes tisztítás érdekében.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pinky

2014. december 17.

Nincs tapasztalatom másik elektromos fogkefével, de ez a darab nagyon gyorsan kimeríti az elemeket. A kefe puhul, ahogy múlnak a hetek, de ez megszokott. Kellően tisztít, a leghátsó fogakat is szépen meglehet tisztítani vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.