Afnan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Angel13, Módosítva: 2019. szeptember 19.

Keleti illat nők és férfiak számára.

Ahogy a neve is sugallja, ez egy gyönyörű, hófehér pézsmás illat, olyan további jegyekkel, mint a szantálfa, rózsa és oud.

Afnan MUSK ABIYAD parfümolaj
Ár: 4800 Ft + Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 20 ml kevés hiánnyal , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anita763

2021. szeptember 24.

Kipróbálta a spray verziót, majd a tömény parfümolajat. Az üvege csodálatos, de a tartóssága rajtam csapnivaló. :( Olcsó parfümként az Afnan Musk Abyad megéri az árát. Az olaj és a spray eleje olcsó, szinte szintetikus picit rózsás virágos hangulatot ad, amely 30-60 perc alatt elcsendesedik majd egy általános, de kellemes pézsmaillattá változik. Igazából más illatok alá rétegezve kiváló alapot adhat. Amennyiben érdekes lehet számomra a szép arab pézsma, akkor az Asalat Al Musk -t az Arabian Oud -ból vagy a Body Musk -ot (Misk Al'jism) az Abdul Samal Al Qurashi -ból választanám. A maga nemében ez is egy csodálatos illat, viszont tapasztalatból tudom, hogy az olcsóbb kategóriájú arab illatok nagyon finom illatúak lehetnek, de általában azt kapja a vevő, amiért fizetett, és a legtöbb esetben az olcsónak nincs túl jó minőségű illata. Az üveg kinézete miatt adok neki 5*-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 24.