African Spa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bridgewalker, Módosítva: 2018. augusztus 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szakáll és bőrápoló olaj - magyar, natúr termék

Ápolja, puhítja az arcszőrzetet és az alatta lévő bőrt is. Pirosodásra, érzékeny bőrre, korpás felületre is ajánlott - természetes anyagokat tartalmaz! ! A kókusz, az avokádó, a ricinusolaj és az E-vitamin gyengéden ápolja szakálladat és gondoskodik a bőr vitalitásáról. Illat mentes tápláló olaj, amely a szakáll alatti bőrréteget is ápolja, gyengéden megnyugtatja.

dudikopf0524

2017. június 22.

Én hajvégápolónak használom.Néha a fejbőrömre is teszek, közvetlenül hajmosás előtt egy órával. Nem irritál, nincs benne semmi bűnös alkoholszármazék. Nagyon szépen kisimítja a hajamat, anélkül hogy elnehezítené. Vannak egyébként illatosított változatai is, tipikus férfi illatokkal, de szerintem ez nem túl szerencsés ha az eredeti funkciójaként használják a pasik, mert elnyomja az after shave illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

BczrDrnn

2016. december 6.

Sikerült vele megfertőznöm a páromat. Azelőtt hajápolókat használt a szakállára és semmi hatása nem volt. Egyszer megleptem egy African Spa szettel (ez az olaj, egy Rough olaj és egy sampon társaságában) egyből bele szerettünk mind a ketten. Már ott jár, hogy a márka összes terméke fellelhető a fürdőszobában. Nagyon szép fényes és sejmes tőle a szakálla és az illatuk... valami isteni... nem túl erős, szép természetes, néha még irigylem is érte. Még az ára is jobb, mint a többi szakállápolónak.
(hozzáteszem, párom szakálla már a mellkasáig leér)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

(hozzáteszem, párom szakálla már a mellkasáig leér)

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0