Egyéb

Ár:   2000-6000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bekus, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 16.

Ár:   2000-6000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A megfelelő mennyiségű ezüst kolloid a szervezetben olyan, valójában olyan mintha egy jól működő második immunrendszer volna bennünk.

Betegségmegelőző és fertőtlenítő hatású illetve a gyógyulás elősegítésére alkalmas. Egyetlen ismert kórokozó organizmus sem képes megélni, ha az ezüstkolloid akár csak apró nyomokban is jelen van.

Ez a termék milliomodrésznyi, nagyon finom részecskékből álló teljesen homogén oldat, melyet megtisztított vízben oldottak fel. Nem tartalmaz vegyszereket, festéket, stabilizátorokat, kötőanyagot vagy bármilyen más alkotórészt.

Belsőleg vagy helyileg alkalmazandó.

Hogyan hat? Az egysejtű élőlényekbe, mint a gombák, vírusok, baktériumok, paraziták kerülve, gátolja azokat az enzimeket, amelyek az anyagcserében vesznek részt és így a kórokozó pusztulását okozza. A vírusok fehérjeburkának szerkezetét károsítva éri el azok szaporodási képtelenségét és kiürülését a szervezetből. 6 percen belül minden kórokozót elpusztít. A tesztek azt igazolják, hogy a vastagbélben élő szervezetbarát baktériumokat ez nem érinti.
Egy antibiotikum legjobb esetben is csak féltucatnyi organizmust képes pusztítani, az ezüstkolloid viszont közel 650-et, ezenkívül igen hatásos csontregeneráló is, 50%-nál is gyorsabb csontgyógyulást eredményezve, továbbá elősegíti a bőr és más finom szövetek újraképződését, ráadásul sterilen is tartja azokat.

Alkalmazható: Szájon át közvetlenül, gargalizálásra, torokgyulladásnál öblögetéssel, szájöblítéssel a száj nyálkahártya és fogínypanaszoknál, megszűnteti a kellemetlen leheletet. Szájöblítő szerként, gargalizáló szerként is használható. Irrigálással hüvelyfertőzésnél, szemcseppként szemgyulladásnál, lemosásra, borogatásra külsőleg bőrbajoknál. Külsőleg: pattanások, ótvar, skarlát, bőrfarkas, gombás fertőzések, szemgyulladásnál (kötőhártya gyulladás) fülgyulladásnál, száj nyálkahártya fertőzésnél, sérülésnél, herpesznél, égés-fagyás esetén, szemölcsök ellen.

krémparádé

2020. január 4.

Az ünnepek alatti zabálás🤭 kikészitette a bőrömet, csúnya, mély és fájdalmas pattanásokkal lett tele. Bármit kentem rá, csak rosszabb lett. Bármilyen hihetetlen, de apósom ötlete volt, hogy ezüst kolloiddal fújjam le...telitalálat volt. Már az első használat után felfrissült a bőröm, a pirosság visszahúzódott, 2 nap után már csak kis hegek jelzik, hogy patiim voltak. Még a bőrhámlást is kiiktatta, ami ugyancsak mostanság kezdett el kínozni. Torokfájás ellen is kitűnő. Bizonyos szinten csodaszer, főleg mivel nem egy kemikáliákkal teletömött drága valami. Egyszerű, természetes és nagyszerű! Én csak ajánlani tudom, amint lehet, én is beszerzem, egy üveggel helye lenne minden háztartásban. 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Moringa

2017. április 27.

Nagyon érdemes kipróbálni! Belsőleg és külsőleg is sok üveggel használtam. Belsőleg csak módjával külsőleg viszont szerintem korlátlan ideig alkalmazható. Fertőtlenítésre is lehet használni, arcbőrre, betétre cseppentve, irrigálni vele...mind jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

roxana1120

2017. április 21.

Személy szerint velem csodát tett. Szteroidot kellett szednem huzamosabb ideig nagy mennyiségben és ez az arcomon is meglátszott. Teli voltam aknéval az utcára sem mertem kimenni. Sok mindent próbáltam, úgy gondoltam ártani nem árthat. Két hét alatt teljesen helyre tette az arcomat. Igaz nem ez a márka hanem Herbáriában kapható 40ppt-s változat. Sajnos mivel gondolom túl jó volt aránylag elérhető áron (200ml 2000 Ft)így azt beszüntették és helyette 50ml kiszerelést lehet venni ami 50ppt-s és 5000 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Catn0va

2017. március 28.

Sajnos én leszek az, aki némileg lepontozza a terméket. :( Az itteni vélemények alapján vettem meg a Herbáriában, 1495 Forintért. Nem ezt a márkát használom, hanem az Eden Premium kolloidját. Az üveg felét áttöltöttem egy spray-s adagolóba, hogy praktikusabb legyen.
Hiába fújom vele az arcbőrömet, másfél hónap alatt nem tapasztaltam semmit. Olyan, mintha sima vizet fújnék az arcomra, semmi többet. Magam is meg vagyok lepődve, de nekem ez nem használ. Azért még nem adom fel, elhasználom az üveget. Ha változna a véleményem, update-elek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

tara95

2016. július 13.

Nem pont ezt, de magát az ezüst-kolloidot nagyon régóta használjuk. Soha nem volt árpa a szememen, de most bedagadt, viszketett, piros volt és fájt. Mind múlt időben. Az oldat (2!) óra borogatás alatt lehúzta a tüneteket a felére csökkentette a duzzanatot. Dermazinnal fogom még kenni és szerintem pár napon belül el fog tűnni. Csoda!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Molly1

2015. augusztus 18.

Az orröblítő oldatot is használom.Allergiás ismerőseim is szeretik. Én az őszi tavaszi megfázós influenzás időszakban használom. Sajnos régebben sokszor volt arcüreggyulladásom, de amióta ezt alkalmazom, még csak váladék sincs az orromban. Szájöblítőjét is szoktam használni és hatékonyabb mint az alkoholos, csípős társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

malilalum94

2014. december 3.

Én a spray-s változatot használom 2 napja és teljesen ledöbbentem.A legtöbb problémám a kis grízekkel volt az arcomon és 2 nap alatt a felére csökkent a mennyiségük és a patik is nagymértékben csökkentek.Olvastam jót is rosszat is, eléggé megoszlanak róla a vélemények...de nagyon régen küzdök a bőrproblémákkal és úgy voltam adok neki egy esélyt..megérte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

heineken_0116

2014. április 20.

pattanásokra használom 2 hete majdnem és kitűnő! eltűnt minden pattanás már csak hegek vannak tisztítás után. remélem többször nem kell szenvednem a bőröm miatt. Nekem csodaszer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Ezüst. Kozmetikai készítménykben általában homeopátiás eljárással potencírozott formában, ezüstkolloidként, vagy spagírikus esszenciaként kerül felhasználásra.