Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kínai boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   kínai boltok
Kategória:   Ajakápolók

kalmaniki

2016. augusztus 8.

Egy kínai boltban bukkantam rá erre a cukiságra, gondoltam 300 Ft-èrt kipróbálom, a barackszínűt vettem meg belőle. Maga az ajakápoló sajnos irritálja az ajkaimat, nagyon kellemetlen èrzès viselni, ègeti, marja a számat, valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjère. Viszont nem dobom ki, mert annyira èdes ez a kis labda :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

bugosgizi

2016. április 14.

Olyan kis jópofa filléres kis dolog volt gondoltam megnézem magamnak. Nekem úgy teljesít pont mint egy labello. Nem hidratál százszázalékosan de egy táskába dobós darabnak megteszi. Nekem a citromos van meg. Ízzel és illattal elégedett vagyok. A szépsége ennek az hogy pont akkor vettem mikor semmi szaglásom nem volt. De nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.