Egyéb

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,67 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hetesiedit, Módosítva: 2019. július 11.

Kiszerelés:   5,67 g

Ajak és rőzsceruzakén is használható pigmentált ceruza faragóval.

hetesiedit

2019. július 11.

Nagyon jó szemceruza. Szolid sminkhez épp elég. Praktikus, hogy van a kupakján hegyező. Sajnos az összetevőiről keveset tudtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.