Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: krikikirk, az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2023. augusztus 2.

Kategória:   Sminkek

Tradicionális marokkói festék az arcra és az ajkakra, hosszantartó színhatással. Gránátalmából és pipacsszirmokból készített massza terrakotta agyagedénykére szárítva, amelyet egy ecsettel vagy ujjbeggyel, vízzel vagy olajjal oldhatunk fel (a teljes felület benedvesítését el kell kerülni).

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

krikikirk

2023. június 21.

a leírásban egyáltalán nem szerettem volna elhelyezni, hogy a TikTok sztárja :) annyira méltatlannak találom ehhez a varázslatos tárgyhoz. érdemes felkészülni a vásárláshoz az eladó termék forrását illetően, és megfelelő helyre küldenünk az összeget, tradicionális, kézzel készített marokkói tárgyról/kozmetikumról lévén szó. később még bővebben értékelni fogom, a (mai, 19-ei) születésnapomra kaptam a barátomtól. :)
addig is.. a japánoknál a Beni, a kínaiaknál a piros kis papiros alapú, ezek a tradicionális rúzs-pirosítók joggal érdemlik ki a hírnevet. miután az alin nem mertem kínai papír-rúzst vásárolni, tegnap két kínai egyetemista lány elejtett egyet a lidliben előttem.. kicsit bosszúsan felvették, gondolom ez ilyen, kevéske érkezik egy dobozban.. egyszerűen zsebre tették! az aker fassival próbálták volna meg.. node mindennek megvan a módja :) a kis terrakotta edényke nem feltétlenül különlegesebb, de talán inkább ceremoniális... de mindegyik nagyon szép hagyományt őriz.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 21.