Egyéb

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: pinksunset, Módosítva: 2020. július 21.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patika
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Aknenormin 10 mg lágy kapszula hatóanyaga az izotretinoin. Az izotretinoin csökkenti a bőrben a mirigyek faggyútermelését. Megakadályozza a pattanások képződését, csökkenti az aknés betegeknél a gyulladt pattanások és gennytüszők számát. Súlyos akne, vagy a tartós hegesedés veszélyével járó akne kezelésére használják.