Egyéb

Ár:   €5.50   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   külföld (oszták patikák)   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ursus, Módosítva: 2016. március 10.

Ár:   €5.50
Lelőhely:   külföld (oszták patikák)
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanás, akné elleni színezett lotion, mely gátolja a faggyútermelést. Orvosi kátrány összetevője csökkenti a gyulladást és megöli a baktériumokat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ursus

2020. május 1.

Nagyon erős pattanások leszárítását szolgáló színezett készítmény.
Híg, tehát minden használat előtt alaposan fel kell rázni. Hosszabb kihagyás után be tud száradni a "kijárat".
Csak egy árnyalatban létezik és itthon eddig nem találkoztam vele. Nem a legkellemesebb az illata.
Bécsben több patikában is elérhető.
A használata nem parktikus mert ujjbegyről lefolyik, fülpiszkálón viszont megtapad az értékes anyag...
DE! Nagyon jól lehet rá alapozni és szépen teszi a dolgát a pattanások után maradt hegekkel. Leviszi a gyulladást is, de ha "nem jött ki a pattanás" könnyen be tud tokosodni alatta, mert vastag hámréteget képez.
Összességében jó, ehhez hasonló terméket eddig nem használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 1.

Nagyon erős pattanások leszárítását szolgáló színezett készítmény.
Bécsben több patikában is elérhető.
Összességében jó, ehhez hasonló terméket eddig nem használtam.