Egyéb

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bélabá, Módosítva: 2016. március 31.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: frézia, bergamott, rózsaszín bors

Szívjegyek: édesborsó, ylang-ylang liliom

Alapjegyek pacsuli, ámbra

nagygabi

2017. szeptember 3.

Egyedi, bár talán kicsit nehéz illat. Egyszerre nagyon nőies, és ott bujkál benne némi férfias jegy, talán az ámbra miatt.
Nagyon izgalmas viselet, főként a hideg évszakokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Nagyon izgalmas viselet, főként a hideg évszakokban.

Masnuci

2016. október 12.

Nemrégiben került hozzám belőle 5 ml, már el is fújkáltam a felét, de most megálltam félretettem. Erőteljes borsos nyitány után kb 20 perc elteltével egyszerre csak mintha eltűnne a parfüm a bőrömről. Pedig ott van, de már nem a bors hanem a virágok illata uralkodik sokkal finomabban és lágyabban. Aztán újból előjön a fűszer, de akkor már a bergamott kíséri, ettől kicsit pasi illatú lesz, de nem totálisan, hanem huncutul és szemtelenül nőiesen, mint amikor egy tetőtől-talpig nőies nő mellényt, zakót és nyakkendőt vesz a fehér blúzhoz. Vagány, merész férfias és mégis nőies. Na ezt fejtsétek meg! Ajánlom kipróbálásra mert nagyon-nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 12.