Egyéb

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2021. május 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

•  1000W teljesítmény
  • 38 mm átmérőjű, 70 mm hosszúságú kerámia forgó körkefe + 80 mm hosszú thermo körkefe
  • Cserélhető rátét: kerámia bevonatú thermo körkefe + Curling körkefe
  • Két irányú forgatási lehetőség
  • Ionizáló technológia a selymesen csillogó sima hajért
  • 2 fokozatú meleg levegő + 1 hideg levegő fokozat
  • Hideg levegő mód (a frizura rögzítéséhez)
  • 360°-ban körbe forgatható kábel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

wondergirl

2021. augusztus 20.

Nagyon jó kis gép, ami szépen végzi a dolgát. A klasszikus körkefés hajszárításnál sokkal egyszerűbb, kényelmesebb. Eddig egyszer próbáltam ki, nekem a hosszú és dús hajamon sok időbe telik végigmenni vele és beszárítani, ezért félbehagytam :) . Akinek van hozzá türelme, vagy kicsit rövidebb haja, annak megéri szerintem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Vicus

2021. július 31.

Nekem valahogy nem állt kézre, sokat kellett volna gyakorolni, hogy gyorsan meg tudjam vele csinálni a hosszú hajamat, mert így 3/4 órába telt, és így sem lett tökéletes. De ez igazából egyéni probléma, a másik viszont nem.
Amiatt vásároltam, hogy ne mindig hajegyenesítővel hullámosítsam a hajamat magas hőmérsékletet használva, hanem valamivel be tudjam szárítani és hátha ezzel egyszerűbb lesz, mint körkefével. Ugyanakkor ezt jellemzően nedves hajon használjuk, ráadásul a meleg levegőtől forróra hevült fel, így tuti, hogy inkább csak jobban károsította a hajszálaimat. Ezért megváltam tőle.
Nem mondom, hogy senkinek sem ajánlanám, de talán rövid hajúaknak jobb lehet, akik csak gyorsan átfutnak vele a frizurán meg egyébként is gyakran vágatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.