Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: motyor, az összetevőket feltöltötte: FantasyLandia, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Alksebor kenőcs baktérium- és gomba-ellenes, lipidkiválasztás csökkentő és antiseborrhoeás hatású készítmény, melyet ún. seborrhoeas kórképek enyhe és középsúlyos alakjaiban önmagában, súlyosabb alakjaiban szájon át adható készítménnyel, kiegészítő terápiaként alkalmaznak. Az akne különböző formáinak (acne vulgaris, acne conglobata), ún. rosacea (az arc bőrének gyulladásos bővérűsége), ún. seborrhoea oleosa, egyes bőrgyulladások (seborrhoeas dermatitis, periorális dermatitis) kezelésére alkalmas, de egyéb bőrgyógyászati kórképekben is (mikróbás ekcéma, ún. impetiginizált kontakt ekcéma) használatos.

Vénynélkül kapható a gyógyszertárakban.

Összetevők: alfa-tokoferol-acetát 5,00 mg, Szintetikus , olajos A-vitamin-koncentrátum 5,00 mg, Klórhexidin-dihidroklorid 10,00 mg, Dexpantenol 40,0 mg 1g kenőcsben.

Segédanyagok: Crematest S 0214560, cetil-sztearil-alkohol, PCL-Liquid 2066210, fehér vazelin, folyékony paraffin, propilénglikol, közepes szénláncú zsírsavak trigliceridjei, makrogol-cetil-sztearil-éter, tisztított víz.

mirellaa

2019. november 4.

Perioralis dermatitiszre vettem, kb. másfél hete használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Már nagyon durván el volt burjánzva az egész arcomon a betegség, rettentően csúnya volt. Reggel és este kentem, talán 3 nap után vettem észre érdemi változást. Utána napról napra szebb lett a bőröm, a ragyák már teljesen eltűntek, azonban enyhe rózsaszín pír még van az orrom és szám körül.
Igazából nem tudom, hogy meddig szabad egyhuzamban használni a krémet, még kenegetem, aztán valami sima testápolóra váltok (még mindig száraz és húzódó a bőröm, ha nincs bekenve).
Illetve az árat kijavítanám, én 3600 felett vettem gyógyszertárban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Illetve az árat kijavítanám, én 3600 felett vettem gyógyszertárban.

Ivy1986

2019. május 22.

Perioralis dermatitiszr vettem én is. Rengeteget bújtam a netet mire rátaláltam. Szebb azóta jóval. Nekem a bőrgyógyász szerint a terhesség miatt a hormonok hozták ki és szoptatás miatt semmit sem kaphattam rá csak valami kencét ami leszárítja,hát elviselhetetlen volt és ronda. De ez helyrehozta. Igaz nem olcsó de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Petronellka

2019. február 21.

Hú. Nem tudom 🤔Perioralis dermatirisre vettem.(pont abban a szakaszban vagyok amikor elmulo félben van, tehát nem akkut szakasz) Igaz, hogy három napja használom de igazából semmi változást nem tapasztalok. Egész ejszaka be van kenve és reggel is kenem. Kesobbiekben meglatom mi lesz. Viszont Nekem kifejezetten tetszik az állaga és hogy zsirosabb és maga az illata is😍árat tekintve többet vártam ezért adok neki három csillagot, hátha később hatásosabb lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

natasa

2018. augusztus 31.

Hát nem tudom...ennyi pénzért jobbat vártam. Nem kinyomható, tömör kisebb-nagyobb piros pattanásokra próbáltam. A kisebbeknél hatott, de a makacsabbakkal már nem igazán. Több napig kentem, gondolom hetekig kellene. De pattanásnál ez azért nehéz, mert én olyankor "mindent akarok, de azt most rögtön, mindent akarok, de azonnal". Hát erre az én pattijaimnál nem jó. Az illata meglepően kellemes. Most mást próbálok, de lehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

bogcaa7

2018. augusztus 7.

Estére használtam mert nagyon kifényesítette az arcom, de reggelre mintha photoshoppoltak volna. Egyenletesebb, pirosságtól mentes lett a bőröm, és a régebbi hegeket is simán elhalványította. Nagyon szeretem☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

sailorluna

2018. augusztus 2.

nagyon sűrű, "vastag" krém, érezni lehet, hogy az arcon van, ezért csak éjszakára tudtam felkenni. rendszeres használattal kicsit javított a bőrképemen, nem irritált, jól hidratált. nagy dudorokra, súlyosabb, fertőződött aknéra nem hiszem elég, vagy legalábbis nem önmagában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Andrea1992

2018. július 5.

Zsíros pattanásos problémás bőrömre már szinte mindent kipróbáltam. Gyógyszertári készítményeket részesítem előnyben erre a neten bukkantam rá amikor kiütések jelentek meg a szám körül. Rendeltetés szerűen használom ahogyan a papírra van írva naponta kétszer. Láthatóan szebb lett tőle a bőröm, a pattanásaim gyorsabban gyógyulnak. Kicsit macerás hogy hűtőben kell tartani főleg így nyáron mert van hogy vinnem kell magammal, de jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

madseason

2018. június 8.

Aknés gyulladt gócokra is hasznos volt, néhány nap alatt jelentősen enyhítette, megszüntette a gyulladást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

EricaKing

2018. május 27.

Nyugtat, hidratál, hamar beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Nyugtat, hidratál, hamar beszívódik

Yavanna

2018. február 28.

Reggel, este használtam az egyszercsak hirtelen nagyon pattanásossá váló homlokomra (nagyok, kicsik, pirosak, hegesek, mindenfélék... ). Eddig is voltak gondjaim a patikkal, de azért nem ennyire. Ez a krém már egy nap múlva kicsit csillapította a pirosságot, 3-4 nap múlva pedig már csak kisebb pöttyök látszódtak a fejemen, és nagyon jól hidratálta is. Nagyon könnyen eloszlik a bőrön, így kevés is elég belőle, így annyira nem tartom drágának, főleg, hogy ilyen hatásos. Érdekes, hogy egy elég zsíros krémről van szó, mégsem fénylik a bőröm tőle, bár mindig vigyáztam, hogy csak egy kis vékony réteget kenjek fel. Azért hosszútávon nem fogom használni, gyanús, hogy emiatt jelentek meg kis picike pattanások, de mivel a nagyobbak szépen visszahúzódtak, összességében sokat javított a homlokom állapotán. Ha megint hasonlóan kipattogok, akkor biztosan ez lesz az első, amit előveszek :)

UPDATE. megadom neki az 5 csillagot! Múlthéten egyszercsak nagyon sok pattanás jelent meg a homlokomon, nagyon rondán nézett ki, így 3szor is használtam 1 napon és már másnapra gyönyörűen visszahúzódtak, az azutáni napon pedig már olyan szép volt a bőröm, amilyen már legalább 1 éve nem volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.