Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: motyor, az összetevőket feltöltötte: FantasyLandia, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Alksebor kenőcs baktérium- és gomba-ellenes, lipidkiválasztás csökkentő és antiseborrhoeás hatású készítmény, melyet ún. seborrhoeas kórképek enyhe és középsúlyos alakjaiban önmagában, súlyosabb alakjaiban szájon át adható készítménnyel, kiegészítő terápiaként alkalmaznak. Az akne különböző formáinak (acne vulgaris, acne conglobata), ún. rosacea (az arc bőrének gyulladásos bővérűsége), ún. seborrhoea oleosa, egyes bőrgyulladások (seborrhoeas dermatitis, periorális dermatitis) kezelésére alkalmas, de egyéb bőrgyógyászati kórképekben is (mikróbás ekcéma, ún. impetiginizált kontakt ekcéma) használatos.

Vénynélkül kapható a gyógyszertárakban.

Összetevők: alfa-tokoferol-acetát 5,00 mg, Szintetikus , olajos A-vitamin-koncentrátum 5,00 mg, Klórhexidin-dihidroklorid 10,00 mg, Dexpantenol 40,0 mg 1g kenőcsben.

Segédanyagok: Crematest S 0214560, cetil-sztearil-alkohol, PCL-Liquid 2066210, fehér vazelin, folyékony paraffin, propilénglikol, közepes szénláncú zsírsavak trigliceridjei, makrogol-cetil-sztearil-éter, tisztított víz.

Cserida

2021. március 30.

Megéri kipróbálni, mióta használom mélyebb gyulladt pattanásaim nincsenek! (Miteszerekre pedig mehet a retinol)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

kmlljk

2021. január 5.

Nekem ez az első krém, ami használt a pattanások ellen. Nagyon elégedett vagyok mindennel az alkseborral kapcsolatban, abszolut megéri az árárt. Viszont estére ajánlom csak, reggelente nem érdemes zsírosnak látszik tőle a bőr. Én simán Garnier BB krémet használok napközben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

Margaratta

2020. december 11.

Az itt elmondott vélemények alapján vettem szteroidos kúra után (mely teljesen hatástalan vol,sőt fokozta a problémát) perioralis dermatitisre . Eleinet azt gondolta ezaz! De sajnos nem váltotta be a reményeket, nem mulasztotta el a bőrpírt és a problémát sem.... sajnos ugyan ott tartok vele mint nélküle...az orvosom újjabb szteroidos krémet javasol.Soha többet nem kenek ilyesmit az arcomra! A krém állaga jó,illata jó. Az itt elmondott pozitív vélemények miatt kap csak 3 csillagot,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

Csillu78

2020. április 3.

Üdv!
Per. derm.-re vettem.
Ugyan nem tudtam , hogy tartalmaz de hosszú ideig használtam szteroidos kenőcsöt rá.Végül olvastam az Alkseborról.
Sószappan + Alksebor( 3800Ft.- ) kombó. A szappant csak pár napig használtam, a krémmel egy illetve kétnaponta kezelem a problémás részt. Csodálatos eredmény! Finom illat, kellemes állag; de bármilyen is lenne , magamra kenném, hisz megszabadított egy hatalmas problémától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

Üdv!
Per. derm.-re vettem.

Zsofizsofia

2020. február 18.

Seborreás arcomra vettem, az első 1 héten szebb lett az arcom egy picivel de utána már semmit sem ért :( reggel-este vékony rétegben kentem fel. Nem fogom újravenni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

mirellaa

2019. november 4.

Perioralis dermatitiszre vettem, kb. másfél hete használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Már nagyon durván el volt burjánzva az egész arcomon a betegség, rettentően csúnya volt. Reggel és este kentem, talán 3 nap után vettem észre érdemi változást. Utána napról napra szebb lett a bőröm, a ragyák már teljesen eltűntek, azonban enyhe rózsaszín pír még van az orrom és szám körül.
Igazából nem tudom, hogy meddig szabad egyhuzamban használni a krémet, még kenegetem, aztán valami sima testápolóra váltok (még mindig száraz és húzódó a bőröm, ha nincs bekenve).
Illetve az árat kijavítanám, én 3600 felett vettem gyógyszertárban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Illetve az árat kijavítanám, én 3600 felett vettem gyógyszertárban.

Ivy1986

2019. május 22.

Perioralis dermatitiszr vettem én is. Rengeteget bújtam a netet mire rátaláltam. Szebb azóta jóval. Nekem a bőrgyógyász szerint a terhesség miatt a hormonok hozták ki és szoptatás miatt semmit sem kaphattam rá csak valami kencét ami leszárítja,hát elviselhetetlen volt és ronda. De ez helyrehozta. Igaz nem olcsó de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Petronellka

2019. február 21.

Hú. Nem tudom 🤔Perioralis dermatirisre vettem.(pont abban a szakaszban vagyok amikor elmulo félben van, tehát nem akkut szakasz) Igaz, hogy három napja használom de igazából semmi változást nem tapasztalok. Egész ejszaka be van kenve és reggel is kenem. Kesobbiekben meglatom mi lesz. Viszont Nekem kifejezetten tetszik az állaga és hogy zsirosabb és maga az illata is😍árat tekintve többet vártam ezért adok neki három csillagot, hátha később hatásosabb lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

natasa

2018. augusztus 31.

Hát nem tudom...ennyi pénzért jobbat vártam. Nem kinyomható, tömör kisebb-nagyobb piros pattanásokra próbáltam. A kisebbeknél hatott, de a makacsabbakkal már nem igazán. Több napig kentem, gondolom hetekig kellene. De pattanásnál ez azért nehéz, mert én olyankor "mindent akarok, de azt most rögtön, mindent akarok, de azonnal". Hát erre az én pattijaimnál nem jó. Az illata meglepően kellemes. Most mást próbálok, de lehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

bogcaa7

2018. augusztus 7.

Estére használtam mert nagyon kifényesítette az arcom, de reggelre mintha photoshoppoltak volna. Egyenletesebb, pirosságtól mentes lett a bőröm, és a régebbi hegeket is simán elhalványította. Nagyon szeretem☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.