Egyéb

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luckuska, Módosítva: 2016. február 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kötési ideje: UV lámpa 2-3 perc, LED lámpa 60 másodperc

Luckuska

2016. október 18.

"Olcsó" (annyira még sem volt olcsó, de tény, hogy egy DN, CN többet kér a lakkjaiért) húsnak híg a leve kategória. Sűrű az állaga, szépen terül, és kb. ennyi amit az előnyére tudok írni. Egyébként kifejezetten merev lakk, nagyon könnyen betörik. A legkisebb ütődéseket sem bírja, berepedezik, és pattan is le az alatta lévő rétegekkel együtt a körömről. Azt hiszem sérülés nélkül kb. 3 napig bírta, után valamelyik körmömet mindig javítanom kellett, pedig egyáltalán nem mondanám, hogy extra igénybe vételnek tettem volna ki a mancsaimat. Más márkákkal nincs ilyen problémám, így ezen a lakkon igen hamar túl adtam. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.