Egyéb

Alliance Kelo-Cote Hegkezelő Gél

Ár:   4625 Ft, 8500 Ft és 19 375 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   6 g, 15 g és 60 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2020. május 4.

Ár:   4625 Ft, 8500 Ft és 19 375 Ft
Kiszerelés:   6 g, 15 g és 60 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fő összetevője egy nagy molekulasúlyú polisziloxán gél (ugyanaz, mint pl. a közismert Zeradermw gélé), mely levegő hatására egy majdnem láthatatlan légáteresztő és víztaszító filmréteget képez a bőrön. Eredményesen kezelhetők a készítménnyel régebbi hegek is, bár ez esetben kissé hosszabb kezelési idővel és lassúbb javulássallehet számolni.

• Friss hegeknél a gél alkalmazása legalább 3 - 4 hónapig - ill. mindaddig, amíg még javulás tapasztalható - ajánlott.
  • Régebbi hegeknél, ill. nagyobb kiterjedésű erősen roncsolódott bőr gyógyulása során kialakult keloidok esetében a kezelés akár 1 évig is eltarthat.
  • Teljesen normális sebgyógyulási hajlamú személyek is alkalmazhatják, mert a Kelo-cotes szilikon gél általánosságban minden bőrön lévő heg esetén szebb esztétikai eredménnyel járó gyógyulást vált ki.

Eszter8878

2021. február 26.

Császármetszéses heget kezeltem vele hònapokon át. Keloidra szerencsére nem vagyok hajlamos, ìgy csak arròl ìrhatok, valòban esztétikusabban gyògyult-e a heg. Mivel ez a második ilyen műtétem, nagyjából van elképzelésem ròla, krém nélkül hogyan gyògyul a seb...és pont ìgy. A pròbléma persze lehet amiatt is, hogy a ruha itt elkerülhetetlenül ledörzsöli a réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Szilikonok: Polysiloxanes, Silicone

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.