Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   3 x 90 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: drica, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   3 x 90 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Természetes szappan, amely hagyományos kézi eljárással készült, egyedi összetevői jó minőségű olajak, az általunk használt babér olaját és olívaolajat tartalmaz, amelyeknek különleges tulajdonságai vannak.

• táplálja a bőrt
  • a bőr lágyabb és selymesebb tapintású
  • eltávolítja  a nemkívánatos szagokat
  • 100%-ban természetes, mentes a kémiai összetevőktől, mint színezékek, parfümök vagy bármely géntechnológiával módosított anyagoktól.