Egyéb

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. március 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A Fumago oldat különböző testrészeken, hajlatokban, hajas fejbőrön kialakuló száraz, hámló bőr ápolására, egyes bőrbetegségek – így a psoriasis, atópiás bőrgyulladás – gyógykezelésére és ápolására szolgáló készítmény, mely természetes hatóanyagokat tartalmaz. Csökkenti a gyulladásos tüneteket és segíti a bőr felső, elszarusodott rétegének leválását.

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását irodalmi adatok igazolják.

DianaS

2016. március 18.

Télen sajnos a fejbőröm nagyon hámlik ezért vettem rá ezt. Annyiban használ, hogy amíg bedörzsölöm vele eltünteti a hámlást, naponta egyszer - kétszer használva nem látszik már semmi csak a színe ami enyhén pirosas, nem vészes. Az illata az elején nagyon kellemetlenül émelyítő volt, alig bírtam tőle elaludni, de a későbbiekben hozzá szoktam. Az állaga nem olajos de ha bedörzsölöm nagyon zsírossá teszi a hajtöveket. Sajnos csak akkor segített amikor használtam. Nem mérsékelte a hámlást hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.