Egyéb

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: KeAdri, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   12 600 Ft
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Androwell tabletta komplex összetevőinek köszönhetően több ponton is beavatkozik a bőröregedés folyamatába. Fő komponense a kollagén, melynek lebomlásából  úgynevezett bioaktív  hidrolizált dipeptidek és tripeptidek (Glicin-Prolin-Hydroxiprolin aminosavak) keletkeznek. Különösen a prolin-hyroxiprolin dipeptid fokozza a kötőszöveti sejtek (dermalis fibroblastok) vándorlását, stimulálja azokat kollagén rostok, elasztikus (rugalmas) rostok, és hyaluronsav termelésére. Emelett C, A, E, H és B7 vitaminokat tartalmaz.
Fő komponense még a hyaluronsav, mely egy linearis poliszacharid, a szervezetünkbe mindenütt jelen van, de az összes hyaluronsavunk 50%-a a bőrben koncentrálódik. Feladata a vízvisszatartás, hidratáció fenntartása.
A másik fő összetevő a fenyőkéreg kivonat, egy erős természetes antioxidans (szabad gyökfogó), a fényvédő hatásán túl csökkenti a hyperpigmentációt (kóros fokozott bőrfestéktermelés), javítja a bőr barriert (védőrétegét) és az extracellularis matrix (sejtközötti állomány) homeosztázisát (egyensúlyát).

Hanna88

2019. február 21.

Online rendeltem a férjem részére.Én kúra szerűen évek óta szedek étrendkiegészítőket, szóval megvolt a jó pèlda előtte.Most még a tesztelés időszakában van,mert nemrég rendeltem.Ami mindenképp bíztató, hogy csökkenti a hyperpigmentációt és ez volt a fő szempont,mivel évek óta egyre foltosabb a nap miatt a bőre.Ezeken a foltokon eddig gyakorlatilag semmi nem segített, viszont a közelgő nyárra jó lenne felkészíteni a bőrét belülről is,nemcsak napvédővel.A pigment foltokat szerintem megelőzni kell.Később jövök még ,de eddig 5 csillag, valahogy puhább és sima lett a bőre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

KeAdri

2019. február 18.

Bőrgyógyászom ajánlására vásároltam meg online a férjem részére. Problémás a bőre, vízhiányos, rugalmatlan, szeles időben különösen száraz, öregedésre hajlamos. Sajnos mikor hidratáló krémet vagy más kozmetikumot vásároltam neki, nem jártam sikerrel, mert idegenkedett tőle, ragacsosnak érezte és pár nap használat után feladta. Ezt a tablettát három hete szedi és látványosan segített a bőre hidratáltságán. Élettel telibb és jobb tapintású. Az árát ugyan sokkallom kissé, de újra fogom vásárolni, mert úgy tűnik nekünk bevált.
Majd visszatérek és beszámolok a hosszabb távú tapasztalatokról is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Majd visszatérek és beszámolok a hosszabb távú tapasztalatokról is.