Anesi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: jeva72, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Nem fényesít, jól hidratál, azonnal beszívódik.

szandra11

2018. január 13.

Kedves korábbi hozzászólók nagyon keresek jó kozmetikust Budapesten aki Anesivel dolgzik? Tudtok segíteni? Köszönöm előre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

FruzsinaV

2017. június 6.

Kozmetikus ajánlotta. Már a második tubussal használom. Szeretem az illatát, hamar beszívódik és nem nehéz vagy ragacsos. Én egy kevés aloe vera gélt szoktam bele keverni minden használatnál illetve esetenként különböző olajokat és mndegyikkel jól működött. Nem okozott pattanásokat . és tényleg szépen lehet rá sminkelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Anita1978

2017. január 28.

Finom illatu, konnyen beszivodik igy jo sminkalap es kituoen hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Finom illatu, konnyen beszivodik igy jo sminkalap es kituoen hidratal.

jeva72

2013. szeptember 9.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 9.