Egyéb

Ár:   29 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, Módosítva: 2020. február 12.

Ár:   29 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2015.

Illatjegyek: hinoki, só, cédrus, üröm, rózsabors, pacsuli, bergamott, vanília, mósusz, ciklámen, ylang-ylang, liliom, mimóza

Tiziana

2020. február 16.

Igazi különc! Ez az illat tényleg nem követ semmilyen jól bevált irányzatot.
Döbbenet az első szippantás,lenyűgöző,a kihívás később következik.
NOX= az ÉJ maga.De nemcsak úgy simán éj,mint balzsamos, illatos,
esetleg nyári,vagy metszően kristálytiszta téli.
Nem, ez az eredendő Éj,a világ sötétebbik fele,misztikusan, és hát igen,
kicsit fenyegetően,(nem is kicsit). Ha templom akkor altemplom,
ha temető, akkor földalatti kripta,ilyen helyekre asszociálok.
Valaki a Fragr.-án nagyon szellemes, és részletes leírást ad,de nem szeretnék más tollaival ékeskedni,
csak néhány kifejezést a legjobbakból:gótikus mese,Viktoriánus orvosi laboratórium emberi nedvek mintáival,
Drakula bőröndje...ilyesmik.
Valóban egyszerre taszít, és mégsem enged el magától.Borzongató, mégis csodálatos.
A saját tapasztalatom: az első pillanat, friss nedves tintaillatú robbanás.
Egyre mélyül a dolog, ennek az illatnak a fejlődése különben is olyan,mintha egyfolytában
lefelé mennénk, csak sötétül, és mélyül. Most jön a kihívás: egyre sósabb és sósabb,tengeri alga,
és tengervízből kihalászott fára emlékeztet.Egy pillanatra a Womanity ugrik be,
(juj,az nem jó, nagyon nem jó) szerencsére nem tart sokáig. Szárazabb, mély ciprus illat jön,
gondolom ez a híres Hinoki, (amihez még nem volt szerencsém) a citrom héjának keserűségével.
Innentől már "könnyen " viselhető, szárazan fűszeres, és fás marad végig.Halleluja.
Amióta a Niche világába csöppentem, és sok illatot megismertem, azt hittem
idővel egészen más illatokat fogok hordani és szeretni, pl.olyan extrémeket is mint ez,
de úgy látszik a megismerés, az új dolgok befogadása nem jelenti azt hogy
teljesen átformálhatom az ízlésemet...az talán már velünk született.
Elismerem és értékelem ezt az illat alkotást, le a kalappal, de egyetlen alkalmat
sem tudok elképzelni ahol jóérzéssel hordanám magamon.
Nincs mese,beállok a sorba: nekem Une Rose,Balifleur,vagy Portrait of a Lady kell
hogy csodásan érezzem magam a bőrömben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Igazi különc! Ez az illat tényleg nem követ semmilyen jól bevált irányzatot.
Döbbenet az első szippantás,lenyűgöző,a kihívás később következik.
NOX= az ÉJ maga.De nemcsak úgy simán éj,mint balzsamos, illatos,
esetleg nyári,vagy metszően kristálytiszta téli.
Nem, ez az eredendő Éj,a világ sötétebbik fele,misztikusan, és hát igen,
kicsit fenyegetően,(nem is kicsit). Ha templom akkor altemplom,
ha temető, akkor földalatti kripta,ilyen helyekre asszociálok.
Drakula bőröndje...ilyesmik.
A saját tapasztalatom: az első pillanat, friss nedves tintaillatú robbanás.
és tengervízből kihalászott fára emlékeztet.Egy pillanatra a Womanity ugrik be,
Amióta a Niche világába csöppentem, és sok illatot megismertem, azt hittem
de úgy látszik a megismerés, az új dolgok befogadása nem jelenti azt hogy
teljesen átformálhatom az ízlésemet...az talán már velünk született.
sem tudok elképzelni ahol jóérzéssel hordanám magamon.
hogy csodásan érezzem magam a bőrömben.