Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2012. augusztus 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fantasztikusan pigmentált festékek, minősége vetekszik a Coastal Scents világhírű palettáival. Találhatóak benne hétköznapi sminkhez való natúr árnyalatok, de a legvadabb sminkek is megvalósíthatóak vele.

Judith

2013. június 8.

Hát én nem pont ezt, egy 120-as palettát rendeltem az ebay-ről 2000 Ft-ért (szállítással együtt) kísérlet gyanánt, van-e olyan jó mint a Coastal scent vagy a Bh cosmetics...Hibátlanul érkezett (két hét volt Kínából) kézbe és gyönyörű. Rengeteg szín! Csodás ránézni, válogatni melyik is legyen az aznapi kedvenc. Kísérletezni tök jó (olyan színeket is kipróbálhatok, amit egyébként nem vettem volna le a polcról), a minőség egyelőre megér 4 csillagot a pigmentáltság is (de csak azért mert a Sleek-et nehéz felülmúlni tartósságban és pigmentáltságban :))) Később írok még milyen tapasztalataim voltak. Ja és nem dagadt fel tőle a fejem, nem viszket a szemem, szerintem ugyanolyan káros mint a coastal vagy a bh, abban is vannak "jó" kis anyagok. Még annyit hogy a doboza sem gagyi, erős anyagból van, jól nyitódik, minden tálca be volt fóliázva külön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Lolli

2013. május 8.

Már több, mint egy éve van meg ez a paletta, kellemesen csalódtam benne, rendkívül pigmentált színekkel rendelkezik és szupertartós. Rengeteg féle szemsmink elkészíthető vele, szinte minden nap használom. Az ára is kitűnő, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Kmanci

2012. augusztus 7.

Ebayről rendelhető. Nem feltétlen ezzel a márkanévvel találjátok meg, mert ez ázsiai termék és sokan gyártják/hamisítják, de ettől függetlenül a minősége kiváló és gyönyörű sminkek készíthetők vele. Nálam minden nap elő kerül, a boltokban eszembe sem jut több ezer forintos szemhéjpúdereket, vagy esetleg duokat megvenni, hisz szerintem nincs olyan szín a világon, ami ne lenne meg nekem ebből a palettából, vagy a CS 88-asból, esetleg ne lehetne kikeverni. Tartós, szépen pigmentáltak, különösen szemhéjalapozóval (én ArtDecoval használom). Kibírnak egy 14 órás munkanapot reggeltől estig így a 30-40 fokban maszatolódás nélkül. Ha olyan sminket készítek amelyben több színt is felhasználok, nem mosódik össze, pedig sokszor jártam már úgy, hogy a kékből és a rózsaszínből estére lila lett, ezzel nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.