Egyéb

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. december 20.

Ár:   $10
Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

​​​​​​10 db-os műszőr ecsetszett ecsettartó tokkal.

• Könnyű tisztítani
  • Tökéletes utazáshoz
  • Vegán

Kremcica

2020. február 18.

Úgy másfél éve rendeltem a márka oldaláról és még napi használat mellett is jó állapotban vannak. Puhák, jól használhatóak, nem hullanak, nem torzultak el. Nem profi ecsetek, de ha csak magunkat sminkeljük és jól kihasználható arc- és szemecseteket keresünk akkor jó választás lehet. Ezért az árért mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.