Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Jiui99, Módosítva: 2019. november 4.

Ár:   $1
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós folyékonyrúzs teljes sima és matt fedéssel, egész napos tartósság.

36 árnyalatban kapható

Állat kísérlet mentes, vegán és paraben mentes

Jiui99

2019. október 28.

Imádom :) a womder árnyalatban van meg és hozza a drágább rúzsok tartósságát, jobb mint a wet n wild liquide matt rúzsa! Jó illata van és egy tökéletes piros árnyalat :) imádom lesz meg egy pár rendelesem tőlük az biztos! Ajánlom még a márka alapozóját, krém pirositóját. Nekem van 2 szájfényem is tőlük és 😍 örök a szerelem 8 dolgot rendeltem :) az alapozot egy duó kontur sticket Krém pirositot highiltert két szájfényt egy ajakradirt és a folyekony ruzst összesen volt 8 dollár 😂🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.