Egyéb

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2020. november 25.

Lelőhely:   Rossmann, DM

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Ajandekba kaptam,jo illata van ,de nem kell belole sok mert eleg intenziv.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Ajandekba kaptam,jo illata van ,de nem kell belole sok mert eleg intenziv.

Hecate

2018. május 2.

Megajándékoztak vele, a piros almát kaptam. Feltűnt, hogy a tartója a Nina Ricci külsejét koppintja - én nem igen szeretem az utánzatokat. Kellemes az illata, de én elég átlagosnak vélem. Jól fúj, és tudom igen olcsó. Kis mérte miatt nyilván lehet hordani neszesszerben, táskában. Tartósnak rajtam nem tartós, így hiába kapható magamnak ezentúl nem hiszem, hogy veszek. Összességében azonban úgy vélem lehet akiknek örömöt okozhatnak, fiatal és érett korosztály is kipróbálhatja és például Húsvéti locsolásra is megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Mesilla

2017. november 29.

Több illatát is kipróbáltam, és eddig mindegyik bejött.
A lila nagyon nőies, azt azért szeretem.
Most piros van, ez karakteresebb, de nem túl tolakodó.
Az abszolút kedvenc viszont a kék, nem tudom, mi van benne, de még a kedvem is jobb szokott tőle lenni.
Remélem még kapok, mert mostanában nem látom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Több illatát is kipróbáltam, és eddig mindegyik bejött.
A lila nagyon nőies, azt azért szeretem.
Most piros van, ez karakteresebb, de nem túl tolakodó.
Remélem még kapok, mert mostanában nem látom.

AsamiAizawa

2017. június 23.

Nekem a lila van meg belőle és egyszerűen imádom az illatát,nagyon különleges illata van és elég tartós!
Próbálom megtalálni nagyobb kiszerelésben és hasonló illatban ezt a parfümöt de eddig még nem jártam szerencsével!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Yubiri

2017. május 8.

A kék (W6) van meg nekem is.
Először egyik kolléganőmön éreztem, tiszta illat, tartós illata van és van hatósugara is.
Nekem nem teljesen Light Blue, de hasonló karakter.
399,- Ft-ért vettem a 18 ml-t akciósan, így teljesen megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

A kék (W6) van meg nekem is.
Nekem nem teljesen Light Blue, de hasonló karakter.
399,- Ft-ért vettem a 18 ml-t akciósan, így teljesen megérte.

Bubus06

2017. április 28.

A kèk van meg. Egy az egyben Dolce Gabbana Light Blue az illata. :) Nyárra jó lesz. Ès 400 Ft volt. Nem biztos hogy megvennèm a teljes áráèrt. A 18 ml kevès azèrt ahhoz. De vègigfogom szagolni az összeset majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Csigabee

2017. január 19.

Tündibündi, kár hogy nem sokat ér. Nekem is az a táskába dobálós fajta volt, ha semmi más nincs megteszi. Semmi extra, nem is tartós, de legalább olcsó. Csóró középsulisként vettem mindig ilyet, szép emlékek kötnek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Banszky

2016. augusztus 15.

Imádtam. Nekem a zöld volt meg belőle. Pici,táskába dobálós darab viszont tényleg nem túl tartós. Ennek ellenére a közeljövőben újraveszem nosztalgiából. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

LathatatlanOzike

2016. április 17.

Közepesen tartós, táskába dobálós parfüm. Nekem a piros van meg, annak az illata sem éri el nálam a hűha hatást, de arra tökéletes, hogy legyen valami illat rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

aniko_farago

2015. február 9.

Nekem a rózsaszín van meg és nagyon jó az illata az ára is jó :)
Sajnos nem olyan tartós! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Nekem a rózsaszín van meg és nagyon jó az illata az ára is jó :)
Sajnos nem olyan tartós! :(