Egyéb

Ár:   10 419 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: enhalhatatlanszabad, Módosítva: 2019. január 22.

Ár:   10 419 Ft

Illatösszetevők: ámbra, szegfűszeg, szerecsendió, oud, pacsuli, bors, pézsma, szantálfa

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

enhalhatatlanszabad

2019. január 13.

ARABIAN OASIS AL RAAQI EDP - Az Arab Oázis illata - jelentése "A kifinomult" Egy fújásnyi és az első oud szaghullám meg úgy pofán b..sz..t szó szerint és a fejem annyira hátra rántottam, hogy majdnem hátast dobtam - hát a k*any* egy ilyen büdös szaggal, s csalódottan a francba akartam küldeni. Csak egy szerencsére a csomagolás evitte a figyelmemet no meg az elárusító, aki bevallotta, hogy már a felesége is belebolondult az illatba nem csak ő. Az idő elteltével kb 1-2 percre kezdett picikét puhulni a kicsike és egybeolvadni a bőron fűszeres, fás illatokkal. 5 perc után megednivaló, fantasztikus, észbontó, agytépő, gyomorszaggató, hosszantartó KIFINOMULT ILLAT - pótold be, forrón ajánlom ! U testvér

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.