Egyéb

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. július 7.

Ár:   10 000 Ft

Illatjegyek: oud, piros paprika, kömény, füstölő, labdanum, patkuli, mirr, vanília

Ard Al Zaafaran Perfumes Midnight Oud EDP 5ml / 10ml
Ár: 1000 Ft / 1600 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Ard Al Zaafaran Midnight Oud EDP fújósok
Ár: 550 Ft, 800 Ft, 1300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 2.5-5 ml fújósok kiadók belőle (2.5ml esetén 5ml fújós félig töltve), Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Garou

2021. szeptember 5.

Huhhh! Hol is kezdjem... Egy videós bejegyzésben azt mondták róla, hogy valahogy ilyen illata lehet a Mennyországnak. Kezdem úgy gondolni, hogy ez a megállapítás nem áll távol a valóságtól. A füstölő, a mirha adja az igazi misztikumot, amelyet az ősi a vanília ès a fűszerek emelnek fennkölt magasságokba. Az eredeti Amouage illathoz nem volt mèg szerencsèm, de ez az illat nálam telitalálat. Azt gondolom, hogy megtaláltam a hidegebb időkre való illatomat...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

x

2021. május 17.

Tűpontos Interlude, ugyanaz a gyantás, füstös vadság. Tökéletes az ereje és tartóssága is, a csomagolása, üvege is szép (bár nekem más a kupakja, mint a képen, de ilyen illatot tölthetnének matróz ízű szeszesitalos üvegbe is, akkor is megvenném). Remekmű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

Lapo

2021. január 2.

Egyik kezemen az "Interlúd" (régebbi, nem mágneses kupakos kiadás), másikon a Zaafaran illat.
Kifújás után közvetlenül egyértelműen kicsit mosottabb, vékonyabb a Midnight Oud, illetve kevesebb erőt, "anyagot", fűszert érzek benne.
Nem meglepő, a klónoknál tapasztalataim szerint legtöbb esetben a közvetlen kifújást követő időszak szokott lenni a gyenge pont.
10 perc után, kezd összeállni a kép mindkét illat esetén és már közvetlenül egymás után szagolva minimálisnak érzem a különbséget az eredetihez képest.
Fél óra múlva már nem vagyok biztos benne, hogy a Zaafaran illatról vakon megmondanám (önmagában szimatolva), hogy nem az eredeti illat. Picit sem vitték el semmilyen irányba, érezhetően próbálták tartani az eredeti illatjegyek arányait. Minőségben sem érzek semmi kivetnivalót, oda nem illőt.. a %-os hasonlításokat én is próbálom helyén kezelni, de Midnight Oud-ra vonatkozóan egy 90%-os hasonlóságot nyugodt szívvel jeleznék.
Talán egy kis erő továbbra is hiányzik (a régi változat 10-12 órás tartósságához és brutális hatósugarához képest), de egy újabb kiadású Interlude-al összehasonlítva már nem hiszem, hogy e téren alul maradna (7-8 órás tartósságot simán tud, jelentős hatósugárral..3-4 fújásnál több ebből is sok), ami ár/érték arányt figyelembe véve azt gondolom, egy nagyon kiváló eredmény az arab parfümöt illetően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.