Armaf

Ár:   12 370 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2018. július 15.

Ár:   12 370 Ft

Fejillat: zöld tea, citrom, neroli

Szívillat: tubarózsa, fehér virágok, jázmin

Alapillat: cédrus, pézsma, pacsuli, vanília

fújós Armaf Tres Jour 10 ml
Ár: 900 Ft , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, postán maradó, személyes átvét
pearldiver66

2019. január 17.

Hát én most kaptam kézhez,kíváncsiság miatt rendeltem meg,azt tudom mondani ,hogy az üvegje tényleg fura,nagy és nehéz,a dobozza csodálatos, nagyon szép. Szerintem ez és a "lá rosa " ,szinte ugyanaz, nagyon pici eltérés van,amire mindkettő hasonlít és egyértelműen! az a ," lá vie belle" . A lá rosa , intenzív,ez nem annyira. A lá rosa édesebb,ez kevésbé. A lá rosa tartósabb. Ennyi.....

pearldiver66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Albertina

2019. január 15.

Ismét egy csoda az Armaf-tól. Friss, virágos, finom, tavaszi-nyári illat, jó hatósugárral és bőrön 5-6 óra tartóssággal. Az Ange ou Démon Le Secret-re és az Éclat d'Arpège-re emlékeztet, bár nem ugyanaz, de jellegében nagyon hasonló illat. Sok-sok csillag! :) Eau de parfum, ez van a dobozon. Üvege szép, dekoratív, bár nekem kicsit ormótlan, nem kézreálló, de ez semmit sem von le az értékéből. Doboza minőségi, bársony borítással kombinált, gyönyörű.

Albertina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.