Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megelőzi az UV sugarak hatására történő bőr öregedését, hat a szabad gyökök ellen, a bőrmegnyúlás jelei csökkenthetőek, elősegíti a bőr feszesítését, emellett hidratálja azt.

ilditoth

2015. június 10.

Kozmetikustól vettem 3 ampullát próbaképpen (aranyárban, szerintem jól átvert, mindegy). Ez az első C-vitaminos cuccom, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel: egységesebb, simább bőr, kevesebb patti. A foltokkal még nem tudott mit kezdeni, ahhoz nem használom elég régóta. Persze körülnézve itt a Krémmánián, látom, hogy sokkal jobb termékek is vannak, sokkal jobb áron, úgyhogy ezt nem fogom újravenni (pláne, hogy ugyanezt kb. házilag is elő tudom állítani vízből és aszkorbinsavból...) Az ára miatt pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid