Egyéb

Ár:   700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Naspoja, Módosítva: 2020. május 28.

Csere: Arome london No. 02 és No. 01 egyben
Ár: Csere , Eladó: magyaredina
Állapot: Mindkettőből 1 fújás hiányzik, 100 ml-ek, dobozukban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel csak Újpesten, postán tudom küldeni, Foxposttal most nem

Naspoja

2020. június 2.

Fás-fűszeres illata van, én a szegfűszeget érzem egy leheletnyi gyümölccsel. Karácsony tájékán hordható lehet. A DM-ben találtam ezen az áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.