ArtNatura

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Webshop, Mom-patika, kézműves piacok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nayame, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Webshop, Mom-patika, kézműves piacok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hirdatál és ápolja a bőrt. Fenntartható forrásból származó, természetes alapanyagokból,állatkísérlet mentesen.

Nayame

2019. december 25.

Nagyon szeretem ezt az ajakàpolót, egyrészt a 100%-osan természetes összetevői miatt, másrészt azért, mert tényleg remekül ápolja a száradásra hajlamos ajkaimat. Kevés is elég belőle, és bár alapvetően színtelen a termék, mégis ad egy kis friss fényt. Az illata nekem nagyon tetszik, nem durván narancs illatú, hanem pont jó.
Mivel kevés elég belőle, egyáltalán nem fogy gyorsan még így télen sem. A papír csomagolás szerintem sokkal praktikusabb és környezetbarátabb,mint az előző fém dobozos volt, ráadásul ebbe nem kell belenyúlni kézzel a használathoz.
Külön előny számomra, hogy Magyarországon készült termék. Egyébként a termék több más illatban is elérhető, nekem a csokis lesz a következő, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract