Egyéb

Ár:   280 Ft és 2700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsika92, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   280 Ft és 2700 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 200 ml
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Érzékeny bőrön is alkalmazható bronzosító készítmény tápláló shea vaj és rózsaszirom kivonatokkal. Szemmel láthatóan javítja a bőr természetes szépségét, mély és hosszan tartó hidratáló és tápláló hatást eredményez, valamint segít a bőrnek elhárítani az idő negatív hatásait.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Marica28

2017. november 22.

Imáádom az illatát! Teszi amit kell, a bőrömet hidratálja és szép barna leszek tőle, én szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.