Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andrell, Módosítva: 2015. február 24.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Összetevőinek köszönhetően - mint az ördögcsáklya gyökér kivonat, árnika, kondroitin-szulfát, glükozamin, pantenol és ózonizált olívaolaj – bőrnyugtató hatású, kellemes érzést és frissességet biztosít az izmoknak, ízületeknek és a sérült területeknek.

• Segíti az ízületek szabad mozgását
  • Fokozza a helyi vérellátást és az anyagcserét

Összetevők: ózonizált olívaolaj, Glükozamin, Kondroitin-Szulfát, Ödögcsáklya Gyökér Kivonat, Árnika, Pantenol, Water / Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Trietanolamin, Karbomer, Imidazolidinil Urea, Mentol, Akrilátok, Kámfor, Metilkloroizotiazolinon, Metilizotiazolinon

Andrell

2015. január 30.

Sziasztok!

Érdekességként töltöttem fel ezt a készítményt. A gyógyszertárban ajánlották az ízületi panaszaimra, mert viszonylag fiatalon a gyógyszerektől igyekszem távol tartani magamat és hát...HUH...az ózonizált olíva jótékony hatásairól olvastam már az interneten, ezért próbáltam ki ezt a gélt a térdeimre és a derekamra (a korábbi élsport "hozadéka"...). Kíváncsi lennék, hogy kinek mi a tapasztalata, mert nálam abszolút listavezető. Végre valami, ami nálam működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Sziasztok!