Egyéb

Ár:   2639 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Mikrobiológiailag ellenőrzött tengeri eredetű hipertóniás oldat, mely folyékonnyá teszi és segít feloldani a lerakódott fülzsírt, elősegíti annak kiürülését. Felnőtteknek!

Gabria

2019. november 26.

Fogalmam sincs miért van ez a spray ennyire lepontozva. Mondjuk tény és való, hogy egyetlen egy használattól még nem kell csodákat várni. Mostanában problémáim voltak a füleimmel, elég kellemetlen dolgokat voltam kénytelen átélni. Még az orvosom is bólogatott nagyban, hogy bizony ez a szer teljesen jó arra, amire kitalálták. Nem hinném, hogy egy orvos ilyeneket mondana, ha nem így lenne. Én is tapasztaltam, hogy tényleg tisztítja a fülemet, szóval amire kitalálták azt valóban hozza. Bár tény és való, hogy ha nagyobb a gond, ez nem fog segíteni. Ez a spray inkább megelőzésként jó, vagy ha valaki sokat van hangos helyen, esetleg füldugót kell használnia elég gyakran, akkor erősen javallott. Én pozitívan csalódtam benne, nem hittem volna, hogy 10 másodperc ennyire hasznos tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

redrick

2018. március 5.

Rendszeres használat mellett sem tapasztaltam számottevő változást a fülzsír eltávolításával kapcsolatban, online sokkal jobb minőségű, bár nem agyonreklámozott terméket (Aurecon) rendelhet az ember kedvezőbb áron. Teljes pénzkidobás, semmitérő, sajnálatos módon zéró értékű visszajelzési lehetőség nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

fdorottya

2017. február 15.

Aki rendszeresen tisztítja a fülét annak nincs szüksége ilyenre. (Ez csak az én saját véleményem.) Ismerősőmnél próbáltam ki. Semmit nem ér sztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

nayliey

2017. február 15.

Mostanában volt baj a fülemmel (eldugult) nem segített semmit, amennyibe kerül az nevetséges (kb 2500 körül van) Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

rLau88

2016. november 23.

Szuper fantasztikus 5*! Nagyon sok problémám volt a fülemmel és állandóan járni kellett kimosatni a fülorrgégészetre, amivel nem lett volna akkora probléma ha nem kellett volna mindig 2-3 órát ott ülni. Amióta ezt használom (hetente 1-2 alkalommal) még nem volt problémám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.