Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A túlzott fülzsírtermelődés igen elterjedt probléma. Hatóanyaga az 5%-os urea hidrogén-peroxid. Ez az aktív anyag lágyítja a megkeményedett fülzsírt és apró részekre bontja le. A fülcsepp tartalmaz még szódium-hidroxidot és glicerint is. A kettős hatású, egyedülálló összetétele által meglágyul a megkeményedett fülzsír és gyengéden oxigént szabadít fel, amely megkönnyíti a fülzsír eltávolítását.

DianaS

2020. december 3.

A legjobb fülcsepp amit valaha használtam. Mivel oxigént szabadít fel, tényleg old ahogy a fülzsírhoz ér ezért serceg belül, a zsír mennyiségétől függően van amikor hangosabb van amikor halkabb, csikis is lehet olykor :)), én szeretem mert ettől érzem hogy csinál is valamit. Benedvesített fülpiszkálóval egyszerű a kitakarítása. Gyulladásra, fülfájásra is nagyon hasznos fülcsepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Kremcica

2020. augusztus 28.

A bal fülem az utóbbi időben gyakran bedugult minden ok nélkül. Három napon keresztül napi egyszer használtam 3-4 cseppet csöpögtetve. Picit pattogós hangot lehet hallani és érezni, de nem kényelmetlen. Kellett a három nap, szépen kitisztult és azóta nincs problémám. Kicsit ragacsos folyadék, így érdemes a bőrre kicsurgott felesleget letörölni. Nem rossz termék, ha nem jut el valaki a fül-orr-gégészhez valami miatt fülmosásra, első lépésnek érdemes lehet kipróbálni. Engem össz-vissz az zavart hogy amikor csöppentettem tele ment a fülem és amiatt dugult el, de ez egyéni probléma és kibírható amíg tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

6vilag

2020. január 24.

Megvettem mert néha bedugult a fülem. Elmentem a fülészetre és az orr fül gégész szerint kb. ok nélkül. Néha használom, de nem nagyon tudok semmi extrát elmondani róla. Becsöppentem, aztán áttörlöm fültisztító pálcikával a felesleget, ami kifolyik. Nem rossz, de tulajdonképpen semmi különlegeset nem csinál. Nem egy hiánypótló termék, ha nem termelődik extrém mennyiségű fülzsír, szerintem az átlagoshoz meg nem elengedhetetlenül szükséges. Ártani viszont biztosan nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 24.