Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A túlzott fülzsírtermelődés igen elterjedt probléma. Hatóanyaga az 5%-os urea hidrogén-peroxid. Ez az aktív anyag lágyítja a megkeményedett fülzsírt és apró részekre bontja le. A fülcsepp tartalmaz még szódium-hidroxidot és glicerint is. A kettős hatású, egyedülálló összetétele által meglágyul a megkeményedett fülzsír és gyengéden oxigént szabadít fel, amely megkönnyíti a fülzsír eltávolítását.

6vilag

2020. január 24.

Megvettem mert néha bedugult a fülem. Elmentem a fülészetre és az orr fül gégész szerint kb. ok nélkül. Néha használom, de nem nagyon tudok semmi extrát elmondani róla. Becsöppentem, aztán áttörlöm fültisztító pálcikával a felesleget, ami kifolyik. Nem rossz, de tulajdonképpen semmi különlegeset nem csinál. Nem egy hiánypótló termék, ha nem termelődik extrém mennyiségű fülzsír, szerintem az átlagoshoz meg nem elengedhetetlenül szükséges. Ártani viszont biztosan nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 24.