Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid és habzóanyag mentes.

A fogkrém az ősi indiai Ayurveda filozófia szempontjai szerint, 24 különböző növényi kivonat Ayurvédikus kompozíciójával készült. Finoman, de alaposan tisztítja a fogakat. Erősíti és megnyugtatja az érzékeny fogínyt.

Összetevők: Calcium Carbonate,  Water / Aqua,  Glycerin,  Sorbitol,  Glyzyrrhiza Glabra Bark,  Silica,  Melia Azadirachta Bark Extract,  Salvadora Persica,  Punica Granatum Pericarp Extract,  Zyzyphus Jujuba Fruit Extract,  Syzygium Jambolana Bark Extract,  Eugeia Caryophyllus Bark Extract,  Juglans Regia Shell Extract,  Barleira Prionitis Bark Extract,  Prunus Amygdulus Shell Extract,  Terminali Sericea Nut Extract,  Quercus Infectoria Bark Extract,  Zanthoxylum Americanum Bark Extract,  Zanthoxylum Alatum Bark Extract,  Caesalpinia Sappans Bark Extract,  Rubia Cordifolia Bark Extract,  Acacia Catechu Bark Extract,  Smilax Aristolochiaefolia Bark Extract,  Cinnamomum Ceylanicum Bark Extract,  Mimusops Elangi Bark Extract,  Anacyclus Pyrethrum Bark Extract,  Carum Copticum Flower Extract,  Geranium Maculatum Flower Extract,  Thymus Vulgaris Seed Extract,  Mentha Piperita Leave Oil,  Mentha Viridis Leave Oil,  Eucalyptus Globulus Leave Oil,  Pimpinella Anisum Seed Oil,  Chondrus Crispus Extract,  Sodium Benzoate

tenyitomi

2014. május 16.

Bejövős ez is,nem csalódtam a leírás alapján/ayurveda/,az íze tetszik,érződik a sok jó hatóanyag benne,ez sem habzik,jól tisztít,kellemes használni.Én is a netbio-ról rendeltem/1500/75ml/.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 16.

csillag7

2013. november 24.

Köszönöm 81Judit, már be is szereztem a netbio-ról egy 9,6 ml-es mintát! Az íze gyógynövényes, ami nekem nagyon tetszik. Kicsit furcsa, hogy nem habzik, így picit többet nyomok belőle és próbálom nem idő előtt kiköpni :) Alig várom december első hétfőjét hogy rendelhessem a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.