Egyéb

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, Módosítva: 2019. november 12.

Ár:   65 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: lime,narancs, fehér bors

Szívjegyek: orchidea, jázmin, rózsa

Alapjegyek: fehér mósusz, vanília, tonka bab

Tiziana

2019. november 21.

Tényleg: why not? Nem bírtam levenni a szemem a csodás üvegről a Madison-ban,
muszáj volt valamelyiket kipróbálnom, és a fiatal eladólány ezt ajánlotta.
Gourmand.Olyan édes,és annyira gyümölcsös-virágos, hogy majdnem elcsábultam,
pedig határozottan egy másik illatért mentem.Szerencsére volt türelmem várni amíg
kibontakozott.Tudtam hogy ismerem,nagyon határozottan.Egyre jobban komolyodott az ügy,
már nem az az édes mézes nektár volt.A fehér mósusz nagyon áthatóan, szinte egyeduralkodóként
marad meg órákig,ruhán és bőrön is.Ahogy végleg megállapodott az illat,rájöttem hogy Sospiro:Erba Pura-ja
vagy Terenzi: Kirké-jének utánzatát találtam meg.Kicsit sajnálom, valami újra számítottam.
Olcsóbb mint az elődei,tehát ha valaki kedveli az előzőket, jó alternatíva lehet az Avery.
Jó minőségű, és nagyon tartós.4 * mert az eredetiséget, az újdonságot hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Tényleg: why not? Nem bírtam levenni a szemem a csodás üvegről a Madison-ban,
muszáj volt valamelyiket kipróbálnom, és a fiatal eladólány ezt ajánlotta.
Gourmand.Olyan édes,és annyira gyümölcsös-virágos, hogy majdnem elcsábultam,