Best of Beauty 2019

Emami

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: tjudit11, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Neem kivonatot tartalmazó antibakteriális hidratáló krém az egészséges, foltmentes bőrért. Problémás bőrre is ajánlott.

tjudit11

2013. június 27.

A világ legjobb krémje a gyulladt pattanásokra! Tinédzser koromban soha nem voltak pattanásaim, 24-25 éves koromban kezdődött, most 30 vagyok. Kivizsgáltak és semmit nem találtak a szervezetemben ami indokolta volna. Nagyon nagyon csúnya volt az arcom, nem sok szabad terület volt az arcomon, ahol ne lett volna pattanás. Mindent kipróbáltam ami létezett, kezdve a drogériákban kapható termékkel, majd gyógyszertár és végül 2 éves bőrgyógyászhoz járás után (szteroidos krémek,antibiotikumok) sem múltak el. Tudom szedhettem volna egy bizonyos gyógyszert, de azt nem mertem bevállalni, olvasva és hallva a mellékhatásokat. A kozmetikusomnál az egyik vendég ajánlotta ezt a krémet, hogy a lányának segített, úgy voltam vele egy próbát megér, bár bevallom nem sok bizalommal indultam. És láss csodát, 2012 december óta használom és nincs rajtam egy darab gyulladt pattanás sem, egy hónapban max 1 jön ki, addig meg napi 3-4. Mitesszerem az van, de ezt rendszeres tisztítással kordában lehet tartani. Úgyhogy mindenkinek bizalommal ajánlom, aki ilyen helyzetben van! Tudom mennyire megnyomorítja az ember életét a csúnya arcbőr, de van megoldás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.