Egyéb

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fujituli, Módosítva: 2019. szeptember 17.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Online
Kategória:   Samponok

A sampon erősíti a hajhagymákat és enyhíti a hajhullást olyan aktív összetevőkkel, mint a ginzeng, a múmió és a csucsóka. A sampon alkalmas minden típusú hajra.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Az őszirózsafélék családjába tartozó homoki szalmagyopár kivonata, mely bioaktív anyagokat, flavonoidokat és glikozidokat is tartalmaz. Gyulladáscsökkentő, bőrkondicionáló, mikroba- és gombaellenes, antiseborrhoeás hatású összetevő.

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!