Egyéb

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ectuc, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Bactroban kenőcs antibiotikumot tartalmaz, hatóanyaga a mupirocin kálcium.

Bőrfertőzések helyi kezelésére alkalmazható, mint amilyen a:

• fertőzött szőrtüsző, amely gennyes gyulladást ("folliculitis") okoz,
  • hólyagokkal és hegesedéssel járó fertőző bőrfertőzés ("ótvar"),

6vilag

2019. szeptember 8.

Pattanástalanító szerként az általam ismert legjobb. Néha-néha kijön rajtam is egy-egy, de az bazi nagy, kinyomhatatlan, borzasztóan fájó és múlni nem akaró. Első ilyennél egyenes út volt a bőrgyógyász, Ő írta fel. 1-2 nap alatt leviszi az végeláthatatlan duzzanatot. Nekem tényleg nagyon sokáig elég, ha fogytán feliratom, mert ritkán kell ugyan, de akkor semmihez sem fogható segítség. Kevés az 5 csillag, mondhatni tényleg csodaszer.
Kénytelen voltam ismét elővenni. Olyan pedikűrösnél voltam, hogy azt hittem sírva fakadok. Nem részletezem, amit előadott, de a lényeg, hozzá többé nem jelentkezem be. Viszont pár nap után észrevettem, hogy hámlik a lábamon a bőr és be is repedt a lábujjaim között. Sírni tudtam volna. Ezzel kezdtem kenegetni, meg még a candibene krémmel. Természetesen ez a kombináció segített is. De fájdalmas szőrtüsző gyulladásnál, az óriás pattanásoknál is szinte azonnali jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 8.

pirospipacsocska

2019. április 3.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.Mert sajnos eléggé tönkretettem a szőrtüszőimet az intim részen történő epilátorral végzett kínzó szőrtelenítéssel..Szóval valóban segített a begyulladt szőrtüsző gyógyításában.Eléggé zsíros állagú krém,így gondolom ápolja is a bőrfelületet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Domi1993

2018. február 19.

Sajnos hajlamos vagyok arra, hogy gennyes csomó keletkezzen rajtam, valószínűleg összefüggésben van az autoimmun betegségemmel. Egyszer későn jutottam bőrgyógyászhoz, és sebészetre küldött a furunkulus metszés miatt, de kaptam receptet ehhez is, legközelebb mikor pillanatok alatt mogyoró nagyságú furunkulusom lett, ezzel kentem be és ragasztottam le. VIccesen nézek ki ilyenkor, tele ragtapaszokkal, de pár nap alatt elmúlik és a sebészetet is megúszom. Azt sajnálom, hogy ilyen drága most már, és nincs más helyettesítője, ami olcsóbb lenne és bevált volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

nius

2017. október 24.

Egyszer volt csak szőrtüsző gyulladásom, de akkor egy kisebb diónyi(!) méretű gennyes góc volt pont a bikinivonalon, rohadtul fájt is. Néhány nap alatt teljesen elmúlt ettől a kenőcstől; pattanásos ugyan nem vagyok, de ha évente 1-2 kijön, akkor az hatalmas, kinyomhatatlan, simán leviszi azt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

rbalazs83

2017. április 25.

Újra elérhető. Ami jó hír, mert ez a legjobb antibiotikumos krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Újra elérhető. Ami jó hír, mert ez a legjobb antibiotikumos krém.

adrica

2016. szeptember 8.

Mindenféle gyulladással járó bőrbetegségre használtam, és nekem nagy segítség volt. Volt, hogy pattanásra, begyulladt szőrtüszőre, elvakart és begyulladt szúnyogcsípésre, elfertőződött vízhólyagra, beszakadt köröm esetén amikor a körömágy begyulladt, még arra is remekül teljesített és sokat lendített a gyógyulásomon. Nálunk egy csodaszerként tartjuk. Csodálkozom, hogy most azt írjátok, hogy nem kapni? Embrimycinnel is találkoztam, saját tapasztalat ként azt tudom írni, hogy a fent nevezett krém jobban teljesített, bár tény, hogy ez egy zsíros készítmény, míg a másik egy gél, ami megszáradhat a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Gigike

2016. március 10.

Kedves Niki, nagyon szépen köszönöm a válaszodat !!! Most nekünk is sikerült orvos által beszerezni egy Bactrobanhoz hasonló készítményt aminek adunk egy esélyt, Ebrimycin gélnek hívják és vény nélkül kapható ez is, van benne lidokain is ami érzéstelenít, de ha nem működik mindenképpen ki lesz próbálva a Te általad említett Gentamicin is !!!
A házipatika.com-on leírnak mindent mikre jók ezek a krémek és pont az ilyen gennyes, feldagadt, csomós problémákra keresünk megoldásokat, már régóta..
Még egyszer nagyon szépen köszönöm és vigyázz a mókusokkal, amilyen cukik olyan veszélyesek a kis szőrcsomók :/

" Ezt a krémet keresem S.O.S.-be, de minden patikában ahol jártam vagy hívtam azt mondták, hogy 2015. Október óta nincsen már. Egyszerűen eltűnt a Föld felszínéről :( A Google-ben is hiánycikként egészíti ki már a kereső. Ha valaki esetleg talált valahol, BÁRHOL Magyarországon kérem írja meg hol, nagyon nagyon megköszönném !!! "

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

niki

2016. február 5.

Gigike, nekem a doki a Gentamicin-Wagner 1 mg/g kenőcsöt(recept nélküli) ajánlotta helyette és nagyon bevált! Ez is antibiotikumos kenőcs. Mókus harapásom volt és brutál rondán nézett ki(feldagadt,gennyes volt), pár nap alatt rendbe tette. A Bactroban is szuperül működött nálam, kisebb sérülések esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Lorigil

2015. december 3.

A bikinivonalon voltak a szőrtelenítéstől nagy begyulladt gennyes pattanások, csak ez tudta őket gyorsan meggyógyítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

HontiAgi

2015. szeptember 8.

Csak úgy megtaláltam az egyik táskámban, már arra sem emlékszem hogy s mint keveredett hozzám, de volt a hónaljamon egy hatalmas, hetek óta múlni nem akaró, mindig visszafertőződő pattanásom (gondolom az epilálás miatti szőrbenövésből lett egyszercsak) és kínomban rákentem estére kicsit vastagabban, aztán leragasztottam. Reggelre teljesen szépen lelappadt és már csak a színe emlékeztet rá hogy ott volt. Csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.