Egyéb

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ectuc, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Bactroban kenőcs antibiotikumot tartalmaz, hatóanyaga a mupirocin kálcium.

Bőrfertőzések helyi kezelésére alkalmazható, mint amilyen a:

• fertőzött szőrtüsző, amely gennyes gyulladást ("folliculitis") okoz,
  • hólyagokkal és hegesedéssel járó fertőző bőrfertőzés ("ótvar"),

niki

2016. február 5.

Gigike, nekem a doki a Gentamicin-Wagner 1 mg/g kenőcsöt(recept nélküli) ajánlotta helyette és nagyon bevált! Ez is antibiotikumos kenőcs. Mókus harapásom volt és brutál rondán nézett ki(feldagadt,gennyes volt), pár nap alatt rendbe tette. A Bactroban is szuperül működött nálam, kisebb sérülések esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Lorigil

2015. december 3.

A bikinivonalon voltak a szőrtelenítéstől nagy begyulladt gennyes pattanások, csak ez tudta őket gyorsan meggyógyítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

HontiAgi

2015. szeptember 8.

Csak úgy megtaláltam az egyik táskámban, már arra sem emlékszem hogy s mint keveredett hozzám, de volt a hónaljamon egy hatalmas, hetek óta múlni nem akaró, mindig visszafertőződő pattanásom (gondolom az epilálás miatti szőrbenövésből lett egyszercsak) és kínomban rákentem estére kicsit vastagabban, aztán leragasztottam. Reggelre teljesen szépen lelappadt és már csak a színe emlékeztet rá hogy ott volt. Csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

JudithBeauty

2015. augusztus 13.

Csúnyán begyulladt a lábujjkörmöm melletti bőr, és a gyógyszertáros ezt a kenőcsöt ajánlotta. Fertőtlenítésre kiválóan alkalmas, hogy ne terjedjen tovább a gyulladás, és hamarabb elmúlt. Előtte alaposan meg kell mosni a lábat, aztán száraz bőrre felkenni a krémet, majd ragtapasszal leragasztani. Folyamatos használat mellet pár nap alatt eltűnik a gyulladás. Remek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Jenniii92

2015. február 28.

A bőrgyógyászom ajánlotta durván csúnya pattanásokra, elváltozásokra. Nekem semmit nem használt és durván zsíros is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Fedra95

2014. november 29.

Akik pattanásra használják, azoknak azt ajánlom, ragasszák le a bekent pattit ragtapasszal otthonra (éjszakára is), nekem orvos mondta és így sokkal jobban beszívódik a krém, nem ragad, nem kenődik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

suxxx94

2014. szeptember 14.

Rajtam néha kijön 1-1 nagy pattanás,amolyan fájdalmas gyulladt csomó ami piros és nem lehet kinyomni :( Arra ha rákenem kb 1-2 nap alatt begyógyítja enélkül kb. 3 hétig gyógyul egy ilyen patti.Szóval tényleg CSODASZER! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Mossyka

2014. május 21.

Csodaszer! Minden piercingemet ezzel kentem ha esetleg begyulladtak, és pár nap alatt gyönyörűen meggyógyultak. Tavasszal a macskáink harci sérüléseire (tavaszi kandúr-bunyó) is ezt kenjük és szépen rendbe hozza a sebeket. Mindenesetre nem szabad ész nélkül használni, az antibiotikumok nem játékszerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.