Egyéb

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fekesztera, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Ár:   14 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Baidi kerámiasörtés, hőfokszabályozóval ellátott elektromos hajkefével lelapult, gubancos, vagy éppen göndör hajadból könnyedén sima, ragyogó frizurát készíthetsz. Ideális bármilyen hajtípushoz és hajhosszhoz. Fürtjeidet egyszerűen megszelídítheted, és egész nap sima, fényes, puha tapintású lesz.

• LCD kijelzőn figyelheted a megfelelő hőfok elérését.
  • A hőfokszabályzóval könnyen beállíthatod a hajtípusodnak megfelelő hőmérsékletet.
  • A sűrű, kerámialapos sörték segítségével a hő mindenhol eléri a hajszálakat, így még precízebben formázhatod frizurádat.
  • Kialakítása véd a sérülésektől - kisebb rá az esély, hogy megégesd magad, amely a hajvasalóknál könnyebben előfordul.
  • Hőálló műanyag nyél védi kezedet, melynek ergonomikus kialakítása még egyszerűbbé teszi a használatot.